Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen kikezdett velem (finoman szólva) a menyasszonyom egyik legjobb barátnője! Lepattintottam és azóta ki akar csinálni. Tudtok erre valami ötletet adni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok a párommal, 1 éve a menyasszonyom. Neki van egy szűk baráti társasága, 4 lány együtt mindig. A nagy barátnők már középiskola óta. Tudom hogy közülük két lánynak bejövök, nem is rejtették soha véka alá a dolgot, poénkodni szoktunk rajta. Amúgy nem gáz, sok lánynak tetszem (ami fényezi is az egómat) de soha nem éltem vissza a helyzettel, még csak flörtölni se szoktam. Néhány hete bulizni voltunk (mint sokszor), a barátnőkkel és a két legjobb barátommal. A menyasszonyom nem érezte túl jól magát, az egyik barátnő nagyon berúgott, így hazavitte hozzánk hogy kijózanodjon. Én maradtam, a legjobb barátomat már 2 éve nem láttam, jó volt vele dumálgatni, szolidan iszogatni. Az egyik barátnő (a csinosabb, aki mindig bókolgat nekem meg állandóan rólam kérdezősködik, állandóan erölteti hogy menjek velük mindenfelé) amikor kimentünk cigizni rámugrott (1000x előfordult már hogy kettesben voltunk, de a barátnőm mindig ott volt a közelben). Elkezdett csókolgatni (leállítottam) és már el is kezdett az autók között a parkolóban letérdelni, vetette rá magát a farkamra szó szerint. Ellöktem, elküldtem a francba (enyhén szólva) megmondta neki hogy nehogy azt higgye mert jól néz ki attól még ezt megteheti és nekem ő kellene. És hogy milyen barátnő tulajdonképpen. Akkor megfenyegetett hogy azt mondja a menyasszonyomnak lefeküdtünk. Mint kiderült az egyik másik csajtól, már régebb óta tömi a barátnőm fejét azzal a téveszmével hogy nekem ő tetszik, bejövök neki, rámásznék, de ő tartja magát. Ezt a fantáziálását mondogatja minden ismerősének. Tiszta őrült! Ezért nem mertem mondani semmit otthon. Inkább elhallgattam a dolgot.


Azóta bosszút akar állni a csaj mindenáron. Mindenféle facebook profilokat csinál és csajok nevében irogat nekem (nem győzöm letiltani) A barátnőmnek is irogat ezekből a profilokból, hogy elbizonytalanítsa. Azzal vádol hogy megcsalom a páromat és hogy lefeküdtem ezekkel a nem létező nőkkel. Azóta állandóan beszól, kiröhög, szinte meg tudna ölni. Mindenkinek szíd hogy milyen ronda vagyok, undorító, stb.


Mit tennétek? Hogyan tudnám leállítani? A menyasszonyom már elkezdett féltékenykedni a dolgok miatt, már olyanokat lát ami nincs is. Számonkért meg stb.



2013. okt. 18. 12:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért nem mertem mondani semmit otthon. Inkább elhallgattam a dolgot."


itt rontottad el barátom. mért nem mondod el a csajodnak?

2013. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el mert hosszú.

Szerintem mond el a nődnek, hogy mi történt és, hogy lepattintottad....és próbálja meg száműzni azt a nőt a baráti köreiből.

2013. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Most hívd oda a barátnődet és mutasd meg neki ezt a kérdést.
2013. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
# 1-nek igaza van, el kellett volna azonnal mondani, én inkább a páromnak hinnék ilyen téren mint a barátnőmnek...
2013. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyből el kellett volna mondanod a menyasszonyodnak. De már m1. Egy istenes pofont megérdemelne az a rıbanc.
2013. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést. Minden benne van.
2013. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ajajj...

Egy kielégítetlen nő veszélyesebb,mint 10 mérges kígyó együttvéve...

2013. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg miért lett volna olyan nehéz térddel felrúgni az orrnyergét az agyába? :)
2013. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szólj a menyasszonyodnak, és mond el.
2013. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
7-es, ez így van! :D
2013. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!