Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eleg kinos, de mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleg kinos, de mit gondoltok errol? Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
A baratomnal voltam. Teveztem, majd felpattantam es hamarabb mint szamitottam ra ereztem, hogy megjott a havim. (Par nap mulva kene amugy) A furdo a wc-vel egyutt van, es o epp zuhanyzott. Bekopogtam, elzarta a vizet, kerdezte mibaj, elmondtam mi tortent, es hogy surgosen be kene mennem a furdobe rendezni a dolgot. Mondta, hogy o most zuhanyzik, varjam meg. Mondtam, hogy ne szalljon ki, ott a bidé, megmosakszom ott, mert surgos. Erre kozolte, hogy nehogymar a kozben verezzek, hogy o is ott van, ez undorito, majd zuhanyzott tovabb. Egy tonna papirtorlovel megoldottam valahogy a mosakodast, majd betetem egy tampont es eljottem. Hozzateszem ez kb 10 perc volt, szoval o kenyelmesen zuhanyzott, mikozben tudta, hogy eleg szorult helyzetben vagyok. Es erre nemreg ram irt, hogy o nem haragszik, de ez eleg gaz szitu volt. Hat bocs...elegge kivagyok ra. Jogos?
2016. nov. 17. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jo nagy paraszt. Nalunk ebbol nincsen gond, szerencsere a baratom nem ragadt le egy 12 eves szintjen, egyaltalan nem zavarja vagy undoritja, ha menstrualok a kozeleben, lol.
2016. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jogos!Attól függetlenül,hogy a legtöbb férfi nem igazán tudja,hogy hogyan reagáljon le egy ilyen helyzetet(ami persze valamilyen szinten érthető is),egy kapcsolatban igazán "elviselhetné"..Nem nagyon akarta átérezni a dolgot.Mi lesz majd ha együtt éltek?Ez hozzátartozik az élethez.Még azt megérteném ha premier plánba csináltad volna és nincs mit tenni végig kell néznie,de elfordulhatott volna vagy elbújik a zuhanyfüggöny mögé.De a legjobb megoldás valóban az lett volna ha összekapja magát és átadja neked a terepet.
2016. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú a részedről hogy egy 10 éves szintjén lévővel vagy együtt, ezen is gondolkodj el.
2016. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem haragszik??? Miért is kéne?


Ez nem normális.

2016. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De bunkó
2016. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem haragszik, amiért megjött a havid... Képzeld el, hogy haragudna, ha nem jön meg!!! Na AZ gáz szitu lenne!
2016. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, kivancsi lennek kozuletek ki fiu?


Nagyon magam alatt vagyok most, csalodottnak erzem magam. :( ertem en h nem a vilag leggusztusabb dolga, en se tapsikolok oromomben, amikor cserelnem kell meg ilyenek, de nem tudom befolyasolni, van es kesz. Ha most egy ilyen ugymond termeszetes dologban hatat forditott nekem, hogy szamitsak ra a kesobbiekben? :(

2016. nov. 17. 20:46
 8/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, fiú.
2016. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ezekután arra lennék kíváncsi hogy akkor mit szólna ha nem jönne meg a havid :)
2016. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ha most egy ilyen ugymond termeszetes dologban hatat forditott nekem, hogy szamitsak ra a kesobbiekben? :("

Sehogy. Valószínűleg a rózsaszín köd miatt nem láttad, hogy milyen. Ideje felébredni.

2016. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!