Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Nem láttam ilyet a családban, apám anyám ugyan szoktak veszekedni de sose volt a házban jelen bántalmazás. Anyám kicsit szigorú volt de annyi. Mégis, ha kapcsolatban vagyok és a pasi csak felemeli a hangját én összerezzenek.. Azt figyelem van-e jelen agresszivitásnak jele és szinte már bemesélem magamnak hogy na most ez az volt..
2016. nov. 17. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, félsz tőlük.
2016. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Én a nőktől félek. Leszünk egymáséi?
2016. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne félnél valakitől, aki puszta kézzel meg tudna ölni?
2016. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én sem szeretem, ha valaki felemeli a hangját... :)
2016. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Kemény a helyzet, de tőlem biztos nem félnél, én egy afféle galamblelkű ember vagyok, konfliktuskerülő. :D Nagyon távol áll tőlem az agresszivitás. Lehet az is a sikertelenségem oka a nőknél...
2016. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit személyiségbeli kérdés is ez. Nekem van egy fiam és egy lányom. A lányom vagány, nagyon-nagyon, ő neki meg sem kottyan egy testvér párbaj, vagy ha nagyon kiborít és én ezért ráförmedek. A fiamat ezek megviselik, ő bújósabb, érzékenyebb, ez mindig, mindenben megnyilvánul. Ha kiabálok, (ezért inkább nem is teszem már..) utána kb egy órát kell nyugtatni a kisfiamat, hogy érezze, tudja, hogy azért mert nem hagyom, hogy megrázza az áram, vagy bármi,s ezért hatnom kell rá, azért még szeretem. Nagyon érzékeny bármilyen agresszióra, erős hangra, veszekedésre, verekedésre, minden ilyenre, és amúgy totál normális, eleven gyerek, csak más a lelke. Hát ennyi.
2016. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!