Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok már a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már a szerelem "ízlésformáló" hatását?

Figyelt kérdés
Én párszor igen. Aki nagy hatással volt rám, később jobban tetszettek a hozzá hasonló emberek. Most is pont ilyenben vagyok. baromi érdekes. :)
2016. nov. 18. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, de én erre azt mondom, hogy ez a zsánerem.
2016. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A fő kérdésből azt gondoltam, másra vagy kíváncsi. :D


Én nem észleltem magamon ilyesmit - a párom nem a zsánerem, de ha úgy mindentől függetlenül nézem, most is ugyanazokon a pasikon akad meg a szemem, mint előtte, tehát olyanokon, akik nem hasonlítanak rá.

Szóval ez nem változott, ettől függetlenül nem cserélném le a párom senkire. :)

2016. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jaa, van ilyen
2016. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé hasonlít az exem a jelenlegi páromra. De mindig is a barna szem- barna haj átlagos szomszéd srác típus jött be. Úgyhogy nem olyan meglepő.
2016. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt. Mindkét alkalommal nagyot csalódtam az emberi fajban. Egy megcsalás és egy beletörődés miatti "akár az ördög is jó" megjátszás van eddig a rováson. Hááát... Ezek után...mh....nem is tudom.
2016. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, az exem ellentéte a jelenlegi pasim. Kinézetre is és tulajdonságokban is..de egyik sem kifejezetten a zsánerem.
2016. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor én "fertőztem" meg azt a Sok lányt, BMW-s pasiként?
2016. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen tapasztaltam.
2016. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Életem legnagyobb szerelme szőkés-vöröses hajú, szeplős lány volt.


De a mai napig jobban tetszenek ÁLTALÁBAN a sötét vonású (szemű, hajú, bőrű) lányok, mint a világosabbak. Ez előtte is így volt már és utána is így van azóta is.

2016. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!