Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tapasztaltátok? Létezik-e olyan szerelem a férfi részéről, amikor feltétel nélkül szeret, és nem csal meg, tisztel, elmondja mindennap hogy tökéletes vagy?

Figyelt kérdés
Csak olyan lány,nő írjon akivel a barátja,párja,férje már több mint, 4 éve ilyen! köszi
2013. aug. 19. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem a szavak számítanak, hanem a tettek, érzelmek.
2013. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Túl sokat vársz tőlünk.
2013. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
igen, az én barátom ilyen :D és ez nem kamu :) <3
2013. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én ilyen férfi vagyok: mindig ezt mondom az adott barátnőmnek komoly kapcsolatban, de senki sem tökéletes.
2013. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oké bocsánat, nem mindennap elmondja, de érzékelteti veled. De a többi nem szó! sem a feltétel nélküli szeretet, sem a hűség , sem a tisztelet!
2013. aug. 19. 20:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen meg csak a mesében van. :D
2013. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ehhez olyan nő is kell ;)
2013. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is! De kíváncsi vagyok , hogy létezik -e ? Mert , ha nem az sokat segít nekem a későbbiekben!

És szerintem ez nem nagy elvárás! ennek kéne a legalapabb dolognak lennie, egy kapcsolat itt kezdődik!

2013. aug. 19. 20:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam, amíg a kedves barátnőm át nem vágott és meg nem alázott. Soha többet nem leszek egy kapcsolatban sem ilyen. Egyébként 3 évig voltam ilyen vele...
2013. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Létezik, de kicsit azért árnyaltabb a kép, nem ilyen idilli...:P A férjemmel lassan 7 éve vagyunk együtt, a szerelem, a tisztelet, a hűség megvan, különben nem mentem volna hozzá..:) Vannak köztünk konfliktusok, nincs olyan kapcsolat ahol nincsenek. Nem mondja, ill érzékelteti velem minden nap, hogy tökéletes vagyok, de ismer nagyon jól, és tudja, hogy mikor van erre szükségem. Szerintem, ez itt a lényeg. Ha kell mellettem áll, számíthatok rá...Ha a mesebeli hercegre vágysz, csalódni fogsz, de ha reális elvárásaid vannak, akkor megtalálod az igazit...Szerintem...
2013. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!