Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért csak a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért csak a szép nőket szólítják le az utcán?

Figyelt kérdés
Miért nem szólítanak meg átlagos lányokat? Akkor talán nem az lenne a kialakult közvélemény a fiúk részéről, hogy a leszólítás csak beégéshez vezet...
2016. nov. 18. 16:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Azt szolitjak le, aki tetszik nekik. Nyilvan a szep nok tetszenek nekik.
2016. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Amiért mi csak jópasikkal állunk szóba utcán,buliba v akárhol XD
2016. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2.: magad nevében beszélj :)
2016. nov. 18. 16:43
 4/23 anonim ***** válasza:

Azért mert nekik az átlagos lányok nem felelnek meg, amivel egyébként nincs semmi gond.


Mindenki a fölötte lévőt akarja, ez sajnos így van amióta világ a világ.

2016. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Hát én átlagos lány vagyok de velem nem nyerne senki.

Utcai leszólításra nem vagyok vevő, még ha a legtökéletesebb pasi is tenné, gyanakodnék, hogy mit akar tőlem valójában és melyik bokorban akar megfojtani.

2016. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert ha egy átlagos nő utasítana vissza az még nagyobb beégés lenne.
2016. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
6-os, és egy feltűnően szép nő mivel több mint egy átlagos?
2016. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó eléggé leírta, nagyon sok lánynak ez a véleménye erről. Alapból rizikó, hogy most én vajon tetszem-e neki, vagy sem, ugye itt az alap az 50-50, de ha valakinek van reális énképe, akkor tudja a reális százalékot. Emellett nagyon kevés lány nyitott erre. Amit észrevettem, hogy mondjuk a vonaton nem annyira elutasítóak, mert most mi történik, max beszélget egy idegennel egy órát, hamar telik az út, és kész. Viszont az utca más, ott mindenki tart, siet valamerre szóval még tapintatlanságnak is vehetik. Utcán 2 perced van, hogy megnyerd, ha egyáltalán kapsz 2 percet, vonaton akár lehet 1 órád is, és ha úgy megnevetteted, hogy sírva röhög végig, akkor tuti ad akkor is elérhetőséget, ha első pillantásra nem lett nedves a bugyija a sráctól. 23/f
2016. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor én miért örülbék neki?
2016. nov. 18. 17:01
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Én se a szépeket, se csúnyákat nem szólítom le.
2016. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!