Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a pubokból és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a pubokból és a szórakozóhelyekről a szép lányok?

Figyelt kérdés
Annyi szép lányt látok facebookon, amikor egy-egy ismerősöm ismerőseit nézegetem... Amikor elmegyek szórakozni vagy iszogatni egy bárba (igényesebbe), akkor miért nem látok ilyeneket? Látom az adatlapjukon hogy egyedülállók, és mégsem járnak el kikapcsolódni? Hogyan van ez? 26/F
2016. nov. 18. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Tudják, hogy vársz rájuk, inkább otthon maradnak.
2016. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

A képeken minden lány sokkal szebb.

L

2016. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Normális helyekre járnak
2016. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
érdekes módon én mindig találok szép lányokat a bulikban. csak bátran oda kell hozzájuk lépni... max elutasítanak, hát istenem, iszok egy italt, aztán majd másvalakivel kialakul aminek kikell :D
2016. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Facebookon mindenki jobban néz ki, mint élőben. Legalábbis a lányok biztosan. Annyi hiúság mindegyikbe van, hogy nem a legszarabbul sikerült fotóit tölti fel, hanem olyat, amin saját magának csinosnak és szépnek látja.

Mondjuk én azért szoktam mindenhol kifejezetten szép lányokat látni..

2016. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Hiúság, ha a legjobb képedet töltöd fel? Szerintem mindenki ezt csinálja.


"Ez az, ezen pont úgy nézek ki, mint Gollam, ezt teszem fel."

2016. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Egyértelmű válaszom nincs, de egyedülállóként azt tudom mondani, hogy a szép és okosak vagy foglaltak, és a párjukkal vannak, aki pedig szabad, az nem ott ismerkedik.

Nekem speciel még sosem volt kapcsolatom szórakozóhelyről. Nem tudom komolyan venni őket, leginkább kalandokat keresnek. ha a számod megadod vagy fel sem hívnak, vagy szexuális tartalmú üzenetet küldenek, vagy érdektelen az üzenet tartalma is, és befullad az ismerkedés. Nem mondom, hogy lehetetlen, de azt hiszem mondhatom, hogy tapasztalt vagyok.

A bulis ismerkedés pedig leginkább a külsőről szól. Sajnos ez van. Nagyon megkapónak, humorosnak, egyedinek kell lenni ahhoz, hogy valami megfogja a nőt benned (az ápolt, jó külső sem hátrány). Ha túl flörtölősre veszed, és elkezded egyből a külsejét dicsérni, akkor azt fogja levenni, hogy csak azt akarod, és nem fog komolyan venni. Szerintem.

32/N

2016. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Akkor hol szoktál ismerkedni? Nekem például csak a szórakozóhelyek meg a bárok jöhetnek szóba. Műszaki területen dolgozom, ott főleg férfiakkal vagyok körbevéve. A baráti közösségemben/társaságomban pedig nincs olyan nő aki az ideálom lenne.
2016. nov. 18. 21:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én kapcsolataim többsége a közvetlen közegemből került ki. Osztálytárs, csoporttárs, kolléga...őket látod minden nap, megismered, megkedveled, vagy egyből becsap a villám.

Hol próbálkozom...túl sok jóval sajnos nem tudlak kecsegtetni. Én on/off 14(!) éve vagyok társkeresőkön. A magyar helyzetről nem nagyon tudok beszélni, mert régóta külföldön élek, és itt nagyobbak a számok, és a felhozatal is más.

Az én körülbelüli statisztikám az, hogy kb. 500/5 pasi tetszik kép alapján, de ebből 3-4 olyan sztereotípiába esik, ami nekem nem tetszik (pl. piás, bulizós, komolytalan). A maradékból nem tudsz kihozni egy értelmes levelezést, kommunikációt, és így randi sem lesz.

Ha mégis marad 500-1000ből 2 esélyes, akkor az egyik ráun az online csevegésre, mert nekik sok mondjuk 2 hétig pötyögni egy randiért. A maradék egy esélyessel pedig randizol, és mivel ő átment minden szűrőn nagy eséllyel vonzódsz is hozzá, és reméled, hogy lesz belőle valami, viszont ő nem így gondolja. Hát kb. így állok én.

Adtam esélyt a bulinak, az elmúlt 1 évben eljárkáltam, de tele van fiatalokkal. Voltam olyan helyen is, ahol az én korosztályom volt, és tapadtak, de egyiket se tudtam komolyan venni, és nem mozdult meg bennem semmi.

Nehéz. Nagyon nehéz. Én azt látom, hogy sokan azt az egy darab tökéletes nőt keresik, aki nekik lett teremtve, holott tuti nekik is van 1000enként 1 alkalmas, csak annak mondjuk ők nem fognak kelleni.

2016. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Azt elfelejtettem mondani, hogy a filtereim sose mondtak még csődöt. Nem tudom megsaccolni 14 év alatt hány online randim volt (ez sokszor évekig szünetelt). Legyen mondjuk 30-40. Ebből 4 kapcsolatom lett, az egyik 2 év együttélés. 2-vel volt két randim, az összes többivel egy randi, ami sokszor feszengős volt, mert már az első 5 mp-ben tudtam, hogy nem ő az, de végig kellett jópofiznom.

Viszont volt akivel sikerült barátságot, haverságot kialakítani, és megvitattuk a szingli tanácsokat. Az is hasznos.

(Remélem nem gáz ez a kemény statisztikázás). Amúgy a korombeli sorstársak is hasonlóan elkeseredettek.

2016. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!