Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti melyik ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti melyik ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

A barátomnak jövő héten lesz a 20. szülinapja, több ötletem is van, ezekből kellene kettőt kiválasztanom, mivel sajnos még tanulok, így nem engedhetem meg magamnak,hogy egyszerre mindet megadjam neki, meg jövő hónapban lesz karácsony is, arra is kell tartalékolni ötletet. :)

Örülnék, ha leírnátok a véleményeket róluk és,hogy nektek melyik tetszene jobban :)


Amit biztos adok- egy pici szívecskés torta, ami csak jelképes szülinapja alkalmából, mivel egyikünk sem szereti az édességet, ezért csak ránk maradna,meg másnap megy haza a családjához, ott úgyis kap rendes, nagy tortát, úgyhogy helyette megrendelném a kedvenc pizzáját.


1- 2db párna, az egyiken az a felirat,hogy Queen of the house, a másikra pedig King of the bed

2- telefontok, ami nagyon tetszik neki

3- kedvenc whiskyje

4- kedvenc parfüm

5- közös képünk/képeink keretben

6- valamilyen póló, ami passzol hozzá


Ezek lennének az ötleteim, esetleg, ha nektek van valami, akkor azt is szívesen várom :) Egyébként 15 hónapja vagyunk együtt,ha ez lényeges :)


2016. nov. 18. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

1: Ócska, kb semmi értéket nem hordoz. A szöveg kifejezetten taszít.

2: Talán.

3: Nincs kedvenc whiskym.

4: Nem használok parfümöt

5: Ez már jobban tetszik.

6: Én tudom csak, hogy mi passzol hozzám méretben és stílusban, és minden nap vehetnék akár 3 pólót is, szóval kilőve.

2016. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 2;3 jó ötletnek tűnik, ha szereti ezeket.

A párnákkal lehet kivágnálak.

30/f

2016. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3.
2016. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
5, 2, plusz a pizza :P
2016. nov. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kaja jó ötlet! :D


1: Ez inkább akkor aktuális, ha már tényleg régóta együtt vagytok.

2: Ha tényleg ő mutatta és tényleg akarja, akkor ez nem rossz ötlet.

3: Kiegészítőnek oké, hamar elfogy. Nem emlékezetes.

4: Elfogy, de sokára. Nem rossz.

5: Ezt én sem szeretem és a pasi ismerőseim sem. Kevésbé vagyunk képmániások, mint a csajok. :D

6: Hasznos és jó. Esetleg valami saját, egyedi felirattal.

2016. nov. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vennék valami szexi alsóneműt. A kedvenc parfüm jó ötlet meg a whisky is. A tortát nem eroltetnem ha nem szereti az edesseget
2016. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, kinek vesz az ember kb ilyen stílusú ajándékokat?


Egy kollégának/iskolatársnak az év végi titkos húzáson...


Tipikus "baromira nem ismerem, ötletem sem sok van, vesznek neki egy X"-et lista, éppen csak a bögrét hagytad ki belőle.

2016. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!