Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

20 év körüli korosztály érdekelne. Milyen ajándéknak örülnétek, amit a barátnőtöktől kaptok.

Maradandó dolog érdekelne :)


Esetleg valami fényképes vagy párnás ötlet? Vagy az már túl gagyi?


2016. nov. 19. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindennek örülök. A gesztus a lényeg.
2016. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a használhatóaknak örülök. Egy jó termosz, pulcsi,ing, parfüm, vagy valami hasznos. Nekem sajnos nagyon nem jönnek át a szívecskés párnák, képek, karkötők. Egyszer kaptam egy ilyen félbevágott szíves medálos nyakláncot barátnőmtől, úgy, hogy életemben nem hordtam semmi ékszert (órán kívül), és persze nem voltam bunkó, de inkább nyűg volt hordani, mint öröm. Viszont neked kell ismerni a párodat, hogy szereti-e ezeket a dolgokat, vagy sem. Én nem, én a hasznosaknak örülök. 23/F
2016. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem 20-as korosztály vagyok már, de anno én is kaptam bögrét, párnát, kis macit stb. Hát, annyira nem örültem neki, kényszeredetten persze mosolyogtam, aztán be lettek vágva a sarokba. Szerintem az ilyesminek egy fiú sem örül igazán, még ha úgy is tesz...
2016. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ajándékozást, nem is gyakorlom. Számomra felesleges.
2016. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle.Én is úgy vettem észre, hogy a legtöbbnek csak nyűg az efféle ajándék, de egyetlen egy srác haverom volt, aki egy macit kapott, aminek a pólójára közös képük volt nyomtatva és büszkén mutogatta, hogy azt kapta és örült neki látszott rajta (egyébkén egy csomag házi sütit is kapott mellé) :) Szóval jobban járasz, ha őszintén megkérdezed tőle
2016. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már :) azt mondta, csak engem szeretne :D
2016. nov. 19. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, nekem ez egy kicsit kerülő válasznak tűnik, hogy ne kelljen a szemedbe mondania, hogy nem, szóval szerintem jobb lenne valami más ajándék :/ De sok sikert az ajándékhoz azért :D
2016. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!