Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézzek magamnak ukrán barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézzek magamnak ukrán barátnőt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje utaztam, pont brüsszelbe, szóval az ellentétes irányba, és a repülőtéren találkoztam egy lánnyal, aki, mint kiderült ukrán volt. Sosem gondoltam volna, csinos volt és gyönyörű, azt gondoltam valami vagyonos leány lehet aki épp mallorcára megy nyaralni és szóba sem fog velem állni.

Perfect beszélt angolul, mosolygós, elképesztően intelligens és szép volt, sokat beszéltünk a facebookon is és gyakorlatilag szinte a fél életét leírta nekem.

Utánaolvastam kicsit az ukrán lányoknak és azt hallottam ott kint nagyon rossz a helyzet, és nem igazán tudnak mit kezdeni a helyi fiúkkal. Mint minden nőnek, nyilván nekik is azért kell társ, hogy együtt erősek legyenek.


Én találnék könnyedén magyar lányt is, de próbára tettem magam. Felmentem egy internetes társkeresőre, és amíg a belga lányok sorra ráztak le, sőt nagy részük nem is válaszolt, az ukránok egészen egyenesen kérdezték, hogy mikor megyek hozzájuk.


A magyar lányok valahol a középvonalban helyezkednek el, de ők is inkább a francia-spanyol fiúk felé kacsintgatnak a legtöbb meg ha válogathat (szóval nem egy bulin kapod le amikor csak a vágyai vezérlik) akkor inkább a tehetősebbeket választja.


Szóval úgy gondoltam egy ukrán lánynak a kis egyszerű, bonyolult világából igen csak tudná értékelni egy magyar fiú erőfeszítéseit.

Az a lány akivel találkoztam neki például nagyon tetszett Budapest. Szeretik magyarországot is. Hozzájuk képest mi "gazdagok" vagyunk.


Most két lehetőség áll fent.

Az egyik az, hogy élhetek azzal a lehetőséggel, hogy bemutatok neki egy számára új világot. Ahonnan egyébként már én is kifele tekintgetek (utazások stb) cserébe nagyon hűséges lesz és szeretni fog és mindent megtesz értem és ÉRTÉKELI azt amit férfiként teszek.


A másik verzió pedig az, hogy rendkívül kifinomult módon át fog verni, majd beadja nekem, hogy a családjához megy haza és végigszeretteti magát az összes helyi ukrán kannal, (szóval össze vissza csal) a végén meg talán a pénzem bánja az egészet.

(de ezt egy magyar lány is megtette velem)


2016. nov. 21. 00:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Mert például azt vettem észre, hogy a legtöbb magyar lány egészen addig szóba sem áll velem, (lassan 90%) amíg nincs lakás és kocsikulcs a zsebemben.


Az meg elképesztő, hogy egyébként sportos, jóképű, intelligens srác vagyok, és nem számít, mert a pozíciómat, pénzemet nézik.

2016. nov. 21. 00:42
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
persze, könnyű elvarázsolni és keményen megdugni a közép és kelet európai diáklányokat, nyilván ezért jár ide fél ny-európa is, de valahogy hosszú távon nem adja. Én próbáltam, pont ukrán lánykával, még évekkel ezelőtt, de más világ.
2016. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az EU-s útlevél hatalma.
2016. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
De most ugyanazt várod el tőle, amit ha megtesz, akkor leriibancozzák.
2016. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"majd beadja nekem, hogy a családjához megy haza és végigszeretteti magát az összes helyi ukrán kannal"


Én nem ettől tartanék, ezt eddig is megtehette volna. Inkább attól, amint meglesznek a papírjai, keres egy gazdagabb pasit, aki "értékeli" a szépségét. Az elsődeleges célja most, hogy EU-n belülre kerüljön.


Egyébként mit keresett a repülőtéren, ha olyan sanyarú sorsa van?

Ne nézd annyira naivnak, mert nagyot koppanhatsz.

2016. nov. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha ugy nezett ki mint egy vagyonos lany es epp repulon utazgatott, akkor valoszonuleg nem a szegeny retegbol szarmazik. Valami putris szegeny lanykat talalhatsz, akit meg Budapest is elvarazsol, de kis ido mulva meg az is rajon, hogy ennel is van feljebb. Ha eleve a penzed meg az uj vilag miatt fogod erdekelni, akkor szerintem sok huseget nem varhatsz tole, mert nyilvan rajon, hogy amit te adhatsz neki, az itt alap es mas ennel ezerszer tobbet is adhat neki.

Ha ugy erzed, a magyar lanyok 90%-anal eselytelen vagy, akkor valamit nagyon nem jol csinalsz, nem a lakas meg az auto hianya az oka.

2016. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Téged sem az eszedért tartottak otthon.
2016. nov. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Egy baratom elso felesege ukran volt.Mi ugy hivtuk a hata mogott h Ms Perfectbody.

Szoke haj,almodozo szemek,nagy termeszetes csokos ajkak,olyan cicik h sebesz nem tud olyat kesziteni,talan a feneke volt picit lapos de amugy tokeletes.Orvostanhallgato volt,tehat nem hulye.

Otthon ult es zabalta a chipset amint osszehazasodtak,semmit nem csinalt merth o tanul,1ev alatt felszaladt ra egy jo 10kg,kiallhatatlan termeszete volt,napi vitak,vegul elvaltak.

A masodik ferjetol van most egy gyereke,tole is elvalt,latjatast akadalyozza.A regi tiptop csajbol lett egy atlagos anya,gyerekkel,mar nyoma sincs a regi testnek.Persze egeszen biztosan nem minden vegyes hazassagnak ez a vege,csak mondom h mit lattam.Szrt sem er semmilyen nemzetisegu lany ha nincs hozza jo szemelyiseg es nem halas erte h te "kiemelted" onnan,hanem ugrodeszkanak hasznal.

Es nincs olyan h magyar lanyok,ukran lanyok kikre buknak kikre nem.Egy nagy altalanositas volt,amiket irtal.

2016. nov. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem bántásból írom, te gondolhatod magad intelligensnek, viszont a kérdéshez való hozzáállásod elég nagy éretlenséget mutat.


Az oké, hogy körültekintő vagy, de ne légy túlságosan gyanakvó. Az ahogy mémeket gyártasz, előítéleteket alkotsz és próbálod a nőket beskatulyázni nemzeti hovatartozás szerint - ez nem szimpatikus.


Pl. (az összes helyi ukrán kannal, szóval össze vissza csal) a végén meg talán a pénzem bánja az egészet. 

(de ezt egy magyar lány is megtette velem)


Szóval amíg nem tudsz elrugaszkodni a kissé paranoid sablonokban (vagy megcsal vagy lehúz) való gondolkodástól, addig ne ismerkedj nőkkel. Tényleg jóindulatból írom.


Számító emberek mindenhol vannak, de nem mindenki az. Könnyen lehet, hogy a lány még gazdagabb is nálad, - függetlenül az országuk jelenlegi gazdasági helyzetétől.


Na és ez a másik:


"Bemutatok neki egy számára új világot" és ő "cserébe hűséges lesz és szeretni fog" :D - azért vicces, hogy így akarod bebiztosítani magad.

Nem, önmagában ezért nem fog szeretni, és azért durva, hogy arra apellálsz, hogy egy polgárháborús országból jövő lányt azzal akarsz elkápráztatni, hogy nálunk nem lőnek az utcán, és igen kicsit jobban állunk gazdaságilag az tény, de azért mégsem az Eldorádó..:))

2016. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Akárhány ukrán/orosz nő ismerősöm volt mindegyik egytől egyik olyan volt, amit az egyik válaszóló is írt. Ahogy betették a fenekük a tutiba, egyből jött a zsarnokoskodás, pénz lehúzás 10000-el, igények benyújtása, hogy neki ilyen autó, lakás ilyen színvonal meg olyan élet kell.. :) Ha férj nem teljesítette, jött a megcsalás,( ami csak évekkel később derült ki, mert baromi rafkósak) még több vita, még több vérszívás.

Rikácsolni, inni, k..válkodni mindegyik nagyon jól bír.

Ahhoz hogy egy olyan életszínvonalat tudjanak élni, amit gondolnak, kb bármire képesek.

Ja és a másik: Isten ments valamelyiknek a szájára is kerülni, mert megbánod azt is, hogy ráköszöntél, hogy helló!

Lehet, hogy azt gondolod a magyar lányok közt is van ilyen, és jól is gondolod, de amelyik magyar lány ilyen, na azt ukránba szorozd fel legalább 3-al.. :)

Te tudod, hogy mit csinálsz, de pl a szomszédom, már rég megbánta, hoyg ukrán nőt vett feleségül 30 éve, mert nem volt hajlandó gyereket se szülni, ( egy ilyen marhának, minek- mondogatta a nő, pedig a férje éjjel nappal dolgozott, külföldre járt a 90-es években, szóval nem keresett rosszul...) viszont a férjét kb terrorban tartja, ha nem hoz haza annyi pénzt, hogy az anyjáéknak is tudjon küldeni belőle :)

Kizárólag márkás boltokban volt hajlandó vásárolni és főzni sem tudott, gyerekként a tesómmal a szobában nevettünk, ahogy hol ukránul, hol magyarul ordított a férjével, hogy mekkora nulla.


31N

2016. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!