Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj sokaknak, ha fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj sokaknak, ha fekete férfival látnak egy fehér nőt? Fordítva viszont semmi gond?

Figyelt kérdés

Az én arcomon is az európai gének dominálnak, és alakulgatott valami egy ghánai származású, de Európában nevelkedett sráccal. Mikor randiztunk, rengeteg szúrós pillantást kaptunk a metrón, vagy az étteremben nem gondolták volna, hogy velem van.

Nem szakadt, gengszternek kinéző alakról van szó, egy kezdő, tehetséges, intelligens divatfotósról van szó.

Beszélgettem erről barátaimmal is, és a hetero fiúk, akikkel beszéltem, és randizgattak fekete lányokkal, sosem kaptak ilyen nézéseket, esetlegesen kommentárokat.


19L



2016. nov. 21. 22:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megszokott és ezért fura.

Fehér férfi fekete lánnyal is elég valószínű hogy ez a helyzet csak mondjuk kevesebb férfi néz szúrósan akkor mint így.

De hidd el a feketék is vannak olyan rasszisták mint a fehérek. Sok fekete nem engedné el a lányát fehér fiúval. Vagy a fekete közösség nézné ki a srácot.


Amúgy meg engem férfiként egyáltalán nem vonzanak a feketék. Semmi vonzót nem találok bennük ,,fehér" szemmel.

2016. nov. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
47%
Péniszirigység. A fehér csávók irigyek a nagy fekete bránerre.
2016. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!