Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Nők miért nem szeretnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők miért nem szeretnek egy szakitáskor visszagondolni a szép dolgokra mindig csak a rossz dolgokat emlitik az exükről, csak rossz dolog volt a kapcsolatukban? Főleg ha az évekig tartott!

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert így könnyebb túltenni magunkat egy szakításon, könnyebb továbblépni, mintha hónapokig azon elmélkednénk, hogy milyen aranyos volt, meg milyen jó volt mikor itt-ott voltuk. Azért elég sarkított, hogy minden nő ilyen meg hogy ennyire csak a rosszra gondolnak, de könnyebb úgy továbblépni egy csalódáson, ha az él bennünk milyen rossz volt már a kapcsolat végén vagy a negatív tulajdonságaira összpontosítunk. Lehetne az is, hogy milyen cuki volt mikor az első randira a kedvenc virágunkat hozta, de ezzel csak hónapokig kínozza magát az ember, nem a legjobb ez se.
2016. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ezt én sem értem, ugyan ő volt az aki szakított, de én szép emlékekkel gondolok vissza arra az időszakra, amikor együtt voltunk. Persze a tanulságokat is levontam, meg van hogy viccet csinálok ami volt baromsága, de csak hülyéskedés szinten, nem gyűlölettel.

Ehhez képest ő még szerintem most is gyűlöl egy szinten (úgy, hogy ő dobott ki egy másik srác miatt, én pedig az ég világon semmit nem csináltam) meg a múltat is megpróbálta átírni, illetve megkaptam hogy, nekem csak dugni kellett, és milyen aljas vagyok hogy elvettem a szüzességét stb.

2016. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Általában szakítás idejére - hacsak nem a férfi félrelépése az ok - már megvan a következő jelöltje. Az előző meg onnantól csak hulladék, hiba, "időrabló" és szaralak.
2016. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
2-es, nekem ugyanezt adta elő volt nőm, bár ő volt az akivel sehova nem lehetett elmenni, mert folyton szexelni akart, de én lettem az "aki csak szexelni akart", szakításkor
2016. nov. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

#4


Ha a férfi akarja mindig akkor önző disznó, primitív stb., ha viszont a nő akkor "csak megéli a nőiességét"

2016. nov. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, bár eddig inkább azt láttam, hogy a pasik terjesztik el tágabb haveri körben, hogy milyen őrült k...va volt az exük, miközben az állítás igazságtartalma erősen vitatható. Gondolom azokat a nőket is hasonló indokok vezérlik, akikről te írtad ki a kérdésed...
2016. nov. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor váratlanul elhagyott a szerelmem, akkor két érzés volt bennem, az egyik, amitől folyamatosan bőgtem, hogy milyen jó volt vele, és mennyire hiányzik, a másik a tehetetlen düh. Hol egyik, hol másik kerekedett felül, természetesen amikor a düh, akkor csak rosszakat gondoltam róla. Valószínű, hogy ez elmúlt volna egy idő után, mert nem szoktam túl sokáig a sérelmeimen rágódni, de nem derült ki, mert azóta kibékültünk :)
2016. nov. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Én közvetlenül a szakítás után sem tudtam gyűlölni az exem. Idővel pedig csak semlegessé vált az emléke. Néha néha beugrik egy emlék róla, ami vagy megmosolyogtató vagy kellemetlen. De ennyi. Beszélni nem szoktam róla senkinek, nekem már csak egy emlék. Általában gyűlölködve csak azok beszélnek az exekről, akiknek még mindig hiányzik. És ez intő jel lehet egy kapcsolat előtt pl.
2016. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a szakitast megelozo honapokban olyan mocskosul bant a nivel, hogy a szep emlekeket is elcsufitja.
2016. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az exeimről legtöbbet a jelen párommal beszélek- és akkor sem sokat-, így talán érthető, hogy nem nagyon áradozok azokról a csodás szép emlékekről, amik hozzá fűznének esetleg :D

De mondjuk a legfrissebb exemmel hiába voltunk együtt több évig, nem igazán vannak szép emlékek. Alig csináltunk valamit, alig történt velünk valami. Miután elmúlt a rózsaszín köd, akkor meg már rájöttem, hogy esetében nem csak, hogy a kapcsolat volt xar, de mint ember sem volt az igazi. Utólag visszagondolva, kijózanodva mikor rájössz, hogy rosszul választottál (mert van ám ilyen is), akkor jobb érzés ezt igazolni látni és a rosszakra ráfókuszálva azt mondani, hogy aha, ez meg az történt, folyton veszekedtünk, semmiben sem értettünk egyet, sose csináltunk semmit, igazam volt, amiért szakítottam vele, ha a kérdéses párválasztást el is k_rtam, akkor legalább az utólagos korrigálásnál jól döntöttem. Ez a gondolatmenet egyébként szerintem sok olyan szakításnál is érvényes lehet, ahol maga a kapcsolat nem volt egy kalap kakival egyenértékű évekig, hanem amúgy jó volt, csak akkor is keresi az önigazolást (vagy a vigaszt, ha nem ő szakított), és könnyebb a rossz dolgokkal megindokolni a szakítást, mint a jók sorolásával. Mert érted, ha csupa jó dolog történt veletek, tökéletes a kapcsolat, mindketten szerelmesek vagytok, semmi rossz dologról szó sincs, akkor mégis miért szakítanátok? Sokkal fájdalmasabb a tökéletesnek hittől megválni, mint egy eleve romlottól, és ez lehet a válasz a te kérdésedre is.

2016. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!