Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar még valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar még valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a munkahelyen(33 éves), aki már régóta szerelmes belém, nagyon sokat nyomult, zavarban volt a közelemben, rajongott értem,egy idő után be is vallotta hogy komolyak az érzelmei, először kerültem, aztán finom elutasítottam de tovább próbálkozott,majd nagyon határozottan és keményen megmondtam ,hogy nem lehet semmi akkor végre magába nézett és leszállt rólam. Majd megbeszéltük, hogy innentől újra haverok leszünk, ő már nem fog próbálkozni, mondta hogy ez nem is működött volna köztünk. Úgy tűnik megértette, azóta is kedves, viccelődik velem, akármit csinálok, nem tud megutálni engem, de már nem nyomul, nem tesz semmi utalást, hogy akarna valamit, egyedül a nézésén látom, hogy kedvel.
2016. nov. 22. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol itt a gond? Ezt akartad, nem?
2016. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt akartam, csak biztos akarok lenni benne, hogy ő már nem érez úgy, mert azt nem akarom, hogy fölöslegesen vágyakozzon utánam.
2016. nov. 22. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!