Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem, ha akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, ha akar egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút a munkahelyemen, aki már első nap odajött beszélgetni, harmadik nap már konkrétan a tudtomra adta, hogy tetszek neki. Én 20 vagyok, ő csak 18. Egyszerűen nem tudom értelmezni a viselkedését, mert alapjáraton egy hangos, "mindentkimondokamitgondolok" tipusú gyerek, (na én meg kb. pont az ellenkezője.) Kb. úgy kezel mintha a barátnője lennék. Becézget stb. Meglát és ilyeneket mond: "ó itt az én szerelmem" már többször is meg akart csókolni de elutasítottam. Egyébként küllemre bejön, de a személyisége és a kora miatt nem jönnék vele össze. Munkahelyen kívül is szoktunk találkozni, egyszer elmentünk piálni, na akkor nagyon rám volt kattanva. Meg szoktam vele várni a vonatát ha egyszerre végzünk, van hogy átölel stb. ennyit még nem utasítok el mert k_rvára szeretethiányom van. Nem tudom eldönteni hogy mit akar tőlem. Olyanokat ír hogy "szeretlek", akit én szeretek és még nem biztos hogy kölcsönös attól félek, nem hogy leírom neki... Kb. ennyi lenne. Bocsánat az obszcén kifejezésekért. :D
2016. aug. 15. 23:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Megszoktam*
2016. aug. 15. 23:44
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nem jönnél vele össze, akkor minek szédíted.


Ha én valakivel nem akarok összejönni, akkor annak megmondom, hogy drága barátom ne ölelgessél és ne is becézgessél, a szeretlek szót meg pláne ne írogasd...

2016. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kezdenék vele komoly kapcsolatot, de viszont ha nem foglalkozik velem (volt hogy majdnem összevesztünk) az valamiért szarul esik, (és nem csak az egómnak). Tetszik mint ember, meg így csodálgatom néha, hogy milyen helyes kis feje van. Szóval tetszik... De mint kb. a természet csodája. :D de nem... Semmi közünk egymáshoz. Személyiségileg.
2016. aug. 15. 23:53
 4/13 A kérdező kommentje:
De egyébként elég sokat gondolok rá. Szóval magamat se értem.
2016. aug. 15. 23:55
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Most tényleg ettől a nyomorult 2 évtől vagy oda? Ne csináld már, az semmi... sőt, ahogy látom, kettőtök közül ő az érettebb, mert legalább kimondja, amit gondol, és tesz azért, hogy a vágyait/céljait elérje. Veled ellentétben, akiről egyértelműen lerí, hogy mit akar, de még magának se vallja be, olyan kis mulya.

Hidd el, az a két év pont nem számít, egyáltalán nem vagy érettebb nála, bármennyire is szeretnéd azt hinni.

Bocs, így jött ki... de érted a lényeget.

2016. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De ha amúgy szeretethiányos vagy, baromira szükséged van rá, akkor miért nem használod ki a lehetőséget? Csak kommunikáld le vele, hogy itt nem lesz kapcsolat, csak szex, és ennyi... ha benne van, akkor minden rendben :)
2016. aug. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
#6os: a srác nem menne bele. Ez egy klasszikus gyerekszerelem. Te még nem látod be, de érzel valamit iránta.
2016. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy így lesz, de tényleg érzek iránta valamit... Ma is vele álmodtam. A helyzet annyiban más hogy már napok óta alig beszéltünk, és nem keres.
2016. aug. 17. 20:19
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
Kicsit sajnálunk, de nincs mit tenni.
2016. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Keressem én? Lehet hogy már nem is érdeklem egyáltalán, és van neki más.
2016. aug. 17. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!