Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon vonzódok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon vonzódok egy férfihoz?

Figyelt kérdés
Házasságban élő nő vagyok és az a bizonyos férfi is házasságban él.Munkakapcsolat kötött minket össze. Elég viharos,érzelem dús volt a "kapcsolatunk", voltak nézeteltérések, de meghitt beszélgetések is. Az 1.pillanattól kimondhatatlanul erős vágyat érzek iránta ami roppant kellemetlen,mert nem igazán tudom mindezt legyőzni. Nem szeretném mindezt neki bevallani,mert csak összezavarnám,viszont párszor előfordult hogy kilométeres leveleket írtam neki olykor volt néhány mondat ami félreérthető. Hetek óta nem keresett és én sem őt, viszont megmagyarázhatatlan gondolatok cikáznak a fejemben hogy még lesz dolgunk egymással.Mindezt nehezíti az is, hogy a lakhelye az én irodám "szomszédságában" van, vagyis 2-3 házzal van arrébb tőlem.Így még nehezebb elfelejteni. Szinte lángolok ha meglátom vagy rá gondolok. Aki még nem volt ilyesmi helyzetbe az legyen kedves kíméljen meg a qva jelzőtől,mert ez nekem is rettenetes.Inkább nem írom le hogy mit tudnék vele csinálni ha úgy adódna.

2016. nov. 22. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát... A házzasságodra férne rá egy kis booster és ez a Mr.Menő-Kemény-Izmos csávó el lenne felejtve.
2016. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmondanám neki, talán ő is így érez és akkor egymáséi lesztek egyszer és megkönnyebbülsz utána.
2016. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Válj el a férjedtől. Jobb nőt érdemel.
2016. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A tortenetedet olvasva egyuttereztem veled, habár nem voltam meg ilyen helyzetben. De az utolso mondattal mindent elmondtam magadról. Ugyhogy ettol tobbet nem is fűzök hozza.
2016. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1.válaszoló, egyáltalán nem Mr.Menő-Kemény-Izmos csávó az illető, de tudod mit? Tiszta szívemből kívánom hogy te is élj át egy ilyen erős érzelmi hullámot és akkor valószínű nem lesz ekkora arcod.Te is még lehetsz érintett,majd kíváncsi lennék mit tennél?!

2. válaszoló, köszi :) igen, egyszer el fogom neki mondani, ez elkerülhetetlen :)

2016. nov. 22. 15:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem értek, irtad, h írtál neki hosszu leveleket.. Es h volt benne par félreérthető mondat. Ebbol gondolom o leszurte, h van vmi. Vagy mirol írtál neki ilyen hosszasan?
2016. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Én csak azt tudom, hogy egy érzelmi hullám miatt felesleges lenne eldobni egy házasságot. Ha a férjeddel minden rendben van, akkor ez a fellángolás az új pasi iránt előbb-utóbb el fog múlni és meg fogod bánni ha feladsz érte mindent.

Én is hosszú évek óta èlek kapcsolatban ès dolgoztam 1-2 olyan pasival együtt akik minden szempontból tetszettek ès elnyomtam az ilyen "fellángolásaimat". Hosszútávon nem biztos, hogy jól kijönnètek, egy kapcsolat meg többet ér egy dugásnál. :)

2016. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.Hűséges nővel, férfival egyaránt előfordul az ilyen.

Ha nemcsak a szex miatt akarod, akkor erről igazán nem is tehetsz.Beleszerettél?

2016. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Nem nem,nem akarom eldobni a házasságomat. Amúgy rendben van a házasságom és nagyon nehéz ezt a fajta vágyamat leküzdenem. Ez az én temperamentumom.

A hosszú levelekben sok mindenről írtam...neki van egy betegsége és azzal kapcsolatosan írtam neki pár dolgot ami esetleg hasznos lehet számára. Az ő felesége betegesen féltékeny (minden nőre!!!) és ez nagyon megmérgezi a kettejük házasságát. Pár olyan dolgot írtam ami arról a bizonyos betegségéről szól(ide nem írom ki hogy mi a probléma) és a betegségek lelki okairól. Egy rossz házasság is megbetegítheti az embert, ezt próbáltam neki körvonalazni.Volt egy műtétje s én felajánlottam hogy meglátogatnám a kórházba-szerintem ez is meglehetősen félreérthető volt számára, hiszen munkakapcsolat volt köztünk és nem vagyok közeli hozzátartozója hogy meglátogassam.Hogy mit szűrt le azt nem tudom, de mivel sok mindent írtam így a legutolsó telefonbeszélgetésünkkor azt mondta hogy érdekesek a kilométeres leveleim, bár nem érti mert félig utálat, félig szerelem...Nem beszéltünk hetek óta aminek egyrészt örülök,mert "feledteti magát",másrészt hiányzik.

2016. nov. 22. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Hiába erőlteted, hogy kerüljünk ilyen helyzetbe és akkor megtudjuk, hogy mi van, de ez nem így működik. Ha egy lány is hasonlóan tetszene, azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot. Pedig még csak barátnőm van, nem feleségem.

Te nem teszed, hanem folytatod a dolgot. Nem, a ti házasságotok egyáltalán nem működik jól. Vagy, ha a férjed csinálná ugyanezt, akkor megmondanád neki, hogy milyen jól működik a kapcsolatotok?

Nekünk nyugodtan mentegetőzhetsz és beállíthatod magad a körülmények áldozatának. Csak ez nem igaz. Te is tudod, különben nem pörögnél az egészen annyit. De kérdezd csak meg nyugodtan a férjed is.

2016. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!