Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon vonzódok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon vonzódok egy férfihoz?

Figyelt kérdés
Házasságban élő nő vagyok és az a bizonyos férfi is házasságban él.Munkakapcsolat kötött minket össze. Elég viharos,érzelem dús volt a "kapcsolatunk", voltak nézeteltérések, de meghitt beszélgetések is. Az 1.pillanattól kimondhatatlanul erős vágyat érzek iránta ami roppant kellemetlen,mert nem igazán tudom mindezt legyőzni. Nem szeretném mindezt neki bevallani,mert csak összezavarnám,viszont párszor előfordult hogy kilométeres leveleket írtam neki olykor volt néhány mondat ami félreérthető. Hetek óta nem keresett és én sem őt, viszont megmagyarázhatatlan gondolatok cikáznak a fejemben hogy még lesz dolgunk egymással.Mindezt nehezíti az is, hogy a lakhelye az én irodám "szomszédságában" van, vagyis 2-3 házzal van arrébb tőlem.Így még nehezebb elfelejteni. Szinte lángolok ha meglátom vagy rá gondolok. Aki még nem volt ilyesmi helyzetbe az legyen kedves kíméljen meg a qva jelzőtől,mert ez nekem is rettenetes.Inkább nem írom le hogy mit tudnék vele csinálni ha úgy adódna.

2016. nov. 22. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jobb lenne neked egy másik munkahely, ahol nem darálod le magad érzelmileg.

Maradhatsz ahol vagy, de nem lesz könnyű lecsúszni a témáról. Talán ha megtudsz róla valami negatívat, az segít kiábrándulni belőle.

2016. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 10-es, azzal hogy megszakítok vele minden kapcsolatot attól még nehéz lelkileg egyrészt,másrészt pedig az érzelmek elfojtása hosszú távon nem jó, de tényleg örülök hogy te nem vagy ilyen helyzetbe és ne is legyél sohasem én azt kívánom.Nem mentegetőzöm, csak leírtam a tényeket.

11-es, szabadúszó vagyok, tehát nem valakinek dolgozom 8 órában ő meg ott van velem, hanem vállalkozó vagyok, van egy irodám ami az ő lakhelyétől pár házzal arrébb van. Mindketten közös műfajban mozgunk és elkerülhetetlen a találkozás.Az meg már csak hab a tortán hogy összefuthatok vele bármikor mivel úgymond "szomszéd". :(

2016. nov. 28. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!