Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart a fiu egyaltalan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart a fiu egyaltalan?

Figyelt kérdés

Baratnom meselte,hogy pentek este,mikor az unokatesojaeknal hazibuliztunk felrevonultak az unkatesojaval es a lany megcsokolta ot. Azt mondta,hogy a fiu tiltakozott,mert rokonok,de a lany akkor is megcsokolta es a fiu is viszonozta( gondolom nem sokaig tiltakozott). Azt tudni kell,hogy a lany reszeg volt,de a fiu jozan. Sokat gondolkozik,azon hogy ez,mert tortent igy,mert azota a fiu,olyan jeleket mutat,hogy erez valamit iranta es eszre vettem en is aznap,hogy kicsit feltekeny,mert a lany volt baratait hozta fel kotekedeskepp.

Szerintetek ez mi volt a fiu reszerol? csak visszaelt volna a helyzettel? sose voltak igy,nem tortent semmi ilyen azelott.


19/l


2016. nov. 22. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
"a barátnőd" ne másszon rá részegen mindenkire válogatás nélkül, mert egyszer valaki nem csak a nyelvét fogja a szájába tolni, aztán sikongathat utólag, hogy őt megerőszakolták. Az unokatesód meg nem érez semmit, azon kívül, hogy kapható vagy bármire, így hát ki akarja használni a felkínált lyukat.
2016. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. A "barátnődnek" lehetne több esze is.
2016. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1# Lehet én értem félre, de nem a kérdező barátnőjének volt a srác az unokatesója? "a fiu tiltakozott,mert rokonok" Vagyis a csaj a saját unokatesójával smárolt. (vagy most félreértettem?)


Amúgy jah a barátnődnek se kéne részegen rámásznia senkire (főleg nem a rokonára). De a srác is hibás ebben, főleg ha ő józan volt. Azért ezt nem ártana letisztázniuk, hogy mi is történt.

2016. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jol ertetted!
2016. nov. 22. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Közben összeraktam, hogy az első azért írta h a te unokatesód mert hogy te vagy a "barátnő". Lassan, de összeraktam. :D


Függetlenül attól, hogy most tényleg veled vagy a barátnőddel történt ez elég elcseszett egy szitu. Főleg ha a srác a saját rokona iránt érez többet. Mindenképpen beszélni kéne a sráccal erről, esetleg hogy bocs részeg voltam nagyon sajnálom, felejtsük el, de mindenképp a tudtára kell adni, hogy ebből semmi nem lehet. Ha teljesen józan volt nem tudom miért ment bele, ha még tiltakozott is az elején. Lehet tényleg csak kihasználta a helyzetet, de ha féltékenykedik most az elég rossz jel. Jobb minél hamarabb lezárni, hogy csak egy hiba volt, nehogy beleélje magát, hogy ebből bármi lehet, esetleg komolyabb érzelmei lesznek.

2016. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem velem tortent,de mondta baratnom,hogy beszeltek rola masnap,hogy ereznek egymas irant,allitolag nem mondtak ki csak eszre vettek a masikon,de tudjak,hogy tiltott. Nem ertem akkor ez mire jo:/
2016. nov. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!