Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki azért szakított a párjával, mert az nem akart gyereket szülni (még vagy egyáltalán nem)?

Figyelt kérdés

Nők is írhatnak, akiket ezért dobtak ki esetleg.

Mennyi ideig vártatok? Mikor szántátok el magatokat?

Bármilyen információnak örülök ezzel kapcsolatban.



2016. ápr. 29. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Én azt tudom magamról, hogy majd olyan durván 28-35 évesen szeretnék apa lenni egy tőlem legalább néhány évvel fiatalabb, nagyjából 20-27 éves nővel. Jelenleg még nem az alapján keresek társat a következő évekre, hogy akar-e majd egyszer valamikor gyereket. Bár az nekem általában is sokat mond arról hogy egy nő mennyire törődő, gondoskodó természetű ember, hogy akar-e gyerek(ek)et. Csak azért most nem szakítanék, mert nem akar gyereket, de azt is tudom ugyanakkor egy ilyen nőről, hogy 10 év múlva ilyenkor biztos nem vele lennék majd együtt.

Szerintem az összejövés után már 2-3 évvel simán lehet gyereket vállalni, pont hogy nem kell ezt a végtelenségig halasztani.


23/F

2016. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Nagybátyám ezért vált el az első feleségétől.Úgy volt,hogy most még nem akarnak de majd telik az idő és eljön az ideje.A nő húzta és húzta.Végén kibökte ,hogy ő nem is akar gyereket.

Elváltak,nagybátyámnak azóta van felesége és 1 kisfia.A második uton van jelenleg :)

Az első felesége 40 éves most és egyedül van mint a kisujjam.Egy normális kapcsolata nincs,inkább csak szerető szerepben tetszeleg.

Azért a legtöbb férfi szeretne gyereket az élete során.Inkább nőknél látom ezt a "nem akarok soha gyereket"dolgot.

Szerintem egy férfi sem mond le az apaságról csak mert a jelenlegi párja nem akar.

2016. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Azért a legtöbb férfi szeretne gyereket az élete során.Inkább nőknél látom ezt a "nem akarok soha gyereket"dolgot."


Én mindkét oldalon látom ezt, de inkább a nők erőszakolják ki általában a gyereket, hogy megélhessék az anyaságot. Mondjuk erről nehéz lenne felmérést csinálni.

2016. ápr. 29. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

2:


Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a környezetemben jó néhány rokon vagy családi ismerős van (szüleim barátai pl), aki ott van 45-50-60 évesen gyerek nélkül. A legtöbbjük nagyon megbánta a dolgot és azt mondja ha most újra 20-30 lenne, csinálna gyereket szívesen. Egy dolog, hogy valaki nem akar fiatalon gyereket, amikor "kiélvezné" az életét, csakhogy ezek az emberek nem gondolnak a jövőre valahogy.

(Biztos vannak emberek, akik tényleg se 20, se 40, se 60 évesen nem akarnak gyereket, de ők a kisebbség azok közt is, akiknek végül tényleg nem lesz.)

2016. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 4-hez, hogy most férfiakról és nőkről beszélek vegyesen, akik akár egyedül vannak (többnyire igen), akár van társuk, megbánták hogy nem lett gyerekük, amikor biológiailag alkalmasak voltak rá
2016. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4#

2-es vagyok


Ők sem 20 évesen váltak el.Nagybátyám 37 volt a nő 34.Tehát annyira fiatalok már nem voltak.Úgy gondolom ilyen korban egy házassagban már bőven előjöhet a gyerek téma.

2016. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es, szerintem taplóság így gondolkodni. Ezzel hülyíted a nőt és elveszed a lehetőséget előle, hogy találjon egy magához való férfit.
2016. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7:

Ok. Azt gondolsz amit szeretnél.

2016. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon akartam gyereket, a feleségem igen, csak eü problémák miatt nem sikerült - nem értettem, miért veregetik a vállam, hogy nem váltam el...

Aztán, mert annyira akarta örök befogadtunk.

Nagyon jó ötlet volt.

2016. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van a rokonságban olyan akitől azért vállt el a férje mert nem akart gyereket.Egy másik nő beígért neki gyereket ha elválik és elveszi. Megtörtént. Szült is kettőt azóta neki a nő. Sajnos ez van, nem egyeztek a nézetek. De megértem a pasit. Gyereket akart, a felesége kijelentette, hogy neki nem kell és nem is lesz. Most így élje le az életét a másik?
2016. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!