Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit takar pontosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit takar pontosan a "Cuki Vagy" kifejezés?

Figyelt kérdés

A minap beszélgettem messengeren egy pasival, aki igencsak tetszik.

Többször is írta, hogy "Cuki Vagy, mondták már?" meg "Akkor is Cuki Voltál, amikor..."


Nem kisfiúról beszélünk, hanem egy felnőtt 30év körüli férfiról, s tudom: buta kérdés, de mit takar az hogy cuki vagyok?

kedves, aranyos, szép, bájos?

vagy tetszem neki?


2016. nov. 23. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Aranyos, bájos és tetszel neki...
2016. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a PONTOS válasz kell, azt csak attol kaphatod mag aki mondta. Itt csak olyan átlagos válaszokat kaphatsz.
2016. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi :)


igaziból nem tudom mit kezdjek a pasival.

mert a munkahelyemen volt bent, majd után megtalált közösségin, és rám írt. beszélgettünk 2napon keresztül, vagyis inkább oltogattuk egymást, jókat nevettem :D

Majd válaszolt, amire már nem tudtam mit írni...szóval abbamaradt a beszélgetés.

Újra írni nem akarok neki, mert nem szeretnék én kezdeményezni, nehogy rámenősnek gondoljon.

De Ő sem írt tegnap...

kissé aggódom,hogy "lecsúsztam róla"


Hagyjam, hogy újra Ő lépjen?

2016. nov. 23. 10:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Rád van izgulva.
2016. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hheeeeehh :D

köszi :D

2016. nov. 23. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Én hasonlóképpen nem tudtam megfejteni a Bélàt és ide kiirtam amit persze ő olvasott..sose àrulta el de minden kommentem tudta sőt privàt naplom is olvasta az àlmokat meg mindent..

Élőbe azt mondta a neten nem kapok vàlaszt..(de tőle se kaptam).szoval csak ovatossan aki őszinte azt kihasznàljàk..én azota kicsit trollkodok..de hiànyzik hogy màr nem kommunikàl velem még haverbaràtként sem..pedig tudja nem vagyok olyan mint a barinőm hogy a nak tőlem nem kell tartania..megelékszek azzal is ha néha làtom b t

2016. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg akar fektetni...
2016. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azert akar megfektetni, mert cukinak nevez?

Hol az osszefugges???


Mivel egyeb utalast a szexre nem tett :D

2016. nov. 23. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Aki itt 6-7-es kinézetű, kb az a cuki.

[link]


Nem mondanám rájuk hogy gyönyörűségesek és elmehetnének modellnek, de azért cukik, csinik, dugnék velük és barátnőnek is elfogadnám őket. Külsőre nagyon rendben vannak.

2016. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nalam azt, hogy szivesen jarnek is az adott leannyal.

Mindenkeppen jot jelent amugy

2016. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!