Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár éve a csapból is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve a csapból is az folyt, hogy a nők romantikusak, a férfiak meg nem! Ez megváltozott mostanra?

Figyelt kérdés

Nyilván az átlagról van szó, tudom, hogy kivételek vannak, én is az vagyok.

Szóval, mikor még kiskamasz voltam, akkor még az ment, hogy a nők érzelmesek, romantika kell nekik (vagyis hát nekünk :D ), stb.

Most meg mindenhol az megy, hogy a nőknek kb nincsenek is érzelmeik...

A világ változott, vagy csak sok pasi ért félre minket, vagy mi történt, hogy mostanra már kb az az általános vélekedés, hogy a nőknek nem kell romantika?

Mit gondoltok?


2016. nov. 24. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem arra a nőre mondják, hogy nincsenek érzelmeik, akiknek feléjük nincsenek érzelmei. Ha én nem jövök be valakinek, annak nincsenek érzelmei.
2016. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem általánosságban mindkét fél ugyanúgy vágyakozik a szerelemre, a törődésre. Csak a feminizmus, meg a jelenlegi társadalom azt próbálja nevelni mindenkibe, hogy a nők érző lelkű lények, romantikusak, a férfiak pedig nem. Ezért is sikertelen sok férfi, mert túlzott romantikával próbálnak meg közeledni a kiszemelthez, amit nem díjaznak a nők, mert az már túl sok, na meg olyan mintha ezzel akarna a bugyija alá jutni. Ugye ez a túl udvarias, kiszolgálja a nő kegyeit stb.

Egyébként meg egyénfüggő is, mindkét nemből is vannak romantikusabb, és kevésbé romantikusabb emberek is.

Illetve persze ott vannak kisebb százalékban azok a férfiak, akiknek kb semmi érzelmük nincs a nőkhöz, csak szexre kell nekik, mert úgy is kapnak hamar másikat (és ezt a nők sajnos hajlamosak ráragasztani minden srácra.) Illetve a nőkből is ott vannak azok, akiknek csak az anyagiak számítanak, és nem a valódi érzelmek, ezekből sajnos egyre több van ahogy látom. (Ezt meg a férfiak ragasztják rá sokszor minden nőre, ami persze azért nem igaz)

2016. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már az se volt igaz pár éve. Ahogy most emez sem igaz.
2016. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
A feminizmus pont azt mondja, hogy egyenlőek vagyunk, nincs férfi-női viselkedés, szabály, a férfiak is ugyanolyan érző lények.
2016. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A feminizmus egy elmélet, és nem a természet. Ezt ne keverjük össze...
2016. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!