Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetek neki, hogy megvaltozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki, hogy megvaltozott es hogy tenyleg szeret?

Figyelt kérdés
Volt baratom ketszer szakitott velem mert szova tettem ha valami nem tetszett es sokat veszekedtunk, fuzogetett mas lanyokat mellettem, tiszteletlen es bunko volt sokszor, de azota is teper hogy szeret es vissza akar kapni, megbanta. En szeretem ot , bar mar nem ugy, mint regen. Sokat valtozott de nem tudom hihetek-e neki hogy tenyleg szeret. Miert probalkozik honapok ota ha csak hazudik? Mas hasonlo sztorijat is szivesen elolvasnam.
2016. szept. 28. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
kutyából nem lesz szalonna
2016. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Én nem bíznék benne és nem erőltetném, csak meghosszabbítanád azt, aminek amúgy is vége. Amúgy sem érzel már iránta úgy te sem, nem érdemes ilyen helyzetben erőltetni a dolgot. Az emberek alapszemélyisége nem változik, max rövid ideig. Ő is azért teper, mert te biztonságos hátteret nyújtottál, veled megtehette ezeket a dolgokat, ilyen naiv nőt pedig nem olyan könnyű találni.. Abban a pillanatban, hogy újra nyeregben érezné magát, visszaállna a régi rendszer. Nem érdemes abban bízni, hogy pont ő az az egy az ezerből, aki valóban képes változásra.
2016. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem és nem.

A nővérem járt így.

Belezúgott egy pasiba, aki mellette folytatta az ismerkedést, társkeresőn és fb-on fűzte a csajokat, együtt buktattuk le. Nagyon kiborult.

Egy időre szakítottak, de jött a nagy, látványos bűnbánat, megbocsájtott, hiába mondtuk, hogy hagyja fenébe. De hát ő szerelmes!

Aztán a pasi odaköltözött hozzá: nővéremnek ez jó volt, mert így tudja ellenőrizni, és bizonyítja, hogy komolyan vele tervez.

Aztán persze megint lebukott, hogy sms-ezget egy kolléganővel, és küldött magáról elég intim fotókat is.

Megint balhé, megint szakítás, látványos békülés, esküdözés.

A pasi megkérte a kezét, igent mondott, egy darabig úgy tűnt, minden OK, tényleg megváltozott. Nem sokkal az esküvő után teherbe esett.

Aztán egy nap talált egy csomag óvszert a táskájában. Nem kutakodott, csak véletlenül.

A pasi magyarázkodott, de hát ezt nehéz kimagyarázni, úgyhogy a nővérem kirakta, beadta a válópert.

Mi most drukkolunk, hogy ne fogadja megint vissza, a gyerekre hivatkozva.

2016. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!