Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam rendbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam rendbe? Hogy lépjek túl egy rossz hátasság emlékén?

Figyelt kérdés

Az életem nagy részében jó irányba haladok, vagy jól sikerült a változás. De a kapcsolatok terén valami nagyon eltört bennem. Vagy nagyon kritikus szemmel nézem a delikvenst, vagy felkapom a nyúlcipőt, és eltűnök. Egyszerűen nem lehet nekem megfelelni.

Pedig lehetett volna valaki, csak annyira hülye voltam, ezt buktam.

Emberekkel ismerkedek, kortól nemtől függetlenül, felszabadultan, de ahogy valaki közeledik én elszúrom, egyből rideg leszek vele, istenmentsegyilyenpitsától kb.

Ebből ki tudok majd törni, csak idő kell még?


2016. nov. 25. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Házasság, és nem hátasság... Hogy sikerült így sorry
2016. nov. 25. 16:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam és két dolgot tettem:

Egyrészt dolgoztam magamon, a lelki egészségemen. Pszichológushoz mentem, mert az, hogy a házasságom megromlott, rajtam is múlt és szerettem volna feltárni ennek az okát. (Sikerült.)

Innentől már kevésbé féltem az új kapcsolattól, mert tudtam, hogy már nem fogom elrontani és a párválasztásban is tudatosabbá váltam.

A másik, hogy nem akartam mindenáron valakit... egyszerűen csak felszabadultan ismerkedtem, ahogy te is, minden kötöttségtől és elvárástól mentesen. Apránként megismerve a másikat sokkal könnyebb. Vicces, de amikor épp azt panaszoltam, hogy "nincs egy normális férfi se a környezetemben, akivel kapcsolatot tudnék elképzelni", akkor már ott volt a közelemben a párom, csak még nem ismertem eléggé ahhoz, hogy társként tekintsek rá.

Megjegyzem, az első randik után rendesen bepánikoltam... de ott volt a pszichológusom, aki átsegített ezeken a kezdeti nehézségeken, mert megvolt ennek is a (gyerekkori) oka.

2016. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj ebből kitörni, ne süllyedj vissza, örülj, hogy már idáig eljutottál. Innen már csak egy lépés előre, hogy teljesen és totálisan leszrd a nőket, és onnantól nyugodt, boldog életed lesz.
2016. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, nekem is sokat segít, hogy van akivel átbeszélhetem az elmúlt éveket, aki megmutatta, hogy nem vagyok elesett gyenge nő, aki csak férfitől függhet, alárendeltként.

Most nem is kapcsolatot keresek, de nekem is érezhető, hogy akár direkt, vagy csak a pánik miatt, de tapló vagyok, pedig meg se érdemli az illető...


Kettes, ez mellé pechedre ez egy női kérdés.

2016. nov. 25. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne is KERESS kapcsolatot, az majdnem biztosan bukó, legyél nyitott, ismerkedj, beszélgess, barátkozz.

Nekem egyáltalán nem az jut eszembe erről a pár mondatodról, hogy biztosan olyan vagy, mint az exem... miért jutna?

Nekem mindegyik komoly, vagy tartós kapcsolatom másfél-két éves ismeretségből lett - nem kell elsietni semmit.

Ha "közeledik", hát közeledjen, könyveld be, hogy ez van, neked ettől nem kell reagálnod sehogy.

2016. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!