Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a rossz szokasaval?

Figyelt kérdés
A parommal ha hetvegente egyutt vagyunk, akkor 98%-ban sosem tudom magamat normalisan kipihenni. Reggel, amikor 9-ig lehetne aludni, o "elfelejti" kikapcsolni a 7 oras ebresztojet es a csengesre felebredek. O a kikopcsolasa utan egybol vissza tud aludni, en viszont nem es csak forgolodok. A masik eset,h magatol koran felebred es addig piszkal, huzkal az agyban mig fel nem ebredek en is. Most is ez a helyzet... 7-tol fent vagyok mint a nem normalis... Mar millioszor megkertem az ebresztooras esetre de nem tudom, h ebben mi a nehez. A telefonjt viszont nem fogom minden lefekeves elott nezegetni... Apro problema, de mar 2.hete nem tudom magamat kipihenni rendesen. Ti mit tennetek ilyen rossz szokassal?!
2016. nov. 6. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem tudtok egymásra odafigyelni, közös dolgokban kiegyezni akkor miért vagytok együtt? Járjatok össze egy-egy gyors dugásra és kész.
2016. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 problema van a kapcsolatban es az ez! :D
2016. nov. 6. 09:36
 3/12 anonim ***** válasza:

1 NAGY probléma van, az pedig az, hogy sz@rik rád meg a neked fontos dologra.


aludjatok akkor külön szobában. Aztán hidd azt, hogy meg van oldva a probléma.

2016. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hmmmm... igy belegondolva, hiaba kis problema, de akkoris problema...
2016. nov. 6. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van gond, ha egyszer egyszer elfelejti, de hogy mindig, és ráadásul reggel addig nyúz, míg fel nem kelsz, csak mert képtelen egyedül elfoglalnia magát... konkrétan szrik a fejedre, egy egoista kisgyerek.


Én egy komoly beszélgetést azért megejtenék, és ha nem változik a helyzet, akkor szakítás.

2016. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat mar megtortent a kisebb veszekedes... Ebben is, h en vagyok az idiota, h ezen veszekedek vele mert en nem tudok vissza aludni, "ez az en hibam"...
2016. nov. 6. 09:58
 7/12 A kérdező kommentje:
H ezen hiszteriazok... Most azt kaptam, h megis ert amiert az exem otthagyott h ilyenkeen hisztizek...
2016. nov. 6. 10:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt nem csak ez az egy gond van!

Pl. a pasid képtelen belátni, hogy ő sem tökéletes, és nem akar hozzád alkalmazkodni.

Nekem már a 7 éves gyerek is tudta, hogy ha szombaton korán felkelt, akkor egész nap harapós leszek, mindketten jobban járunk, ha magamtól kelek. Van otthon müzli tejjel, reggelizni tud, csendben néz tévét, rajzol, játszik, egy óra múlva kelek én is.


Nos, a te párod még nem jutott el az alkalmazkodásnak arra a szintjére, amire egy 7 éves.

2016. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
Szinte az összes okostelefonban be lehet állítani h mely napokon ébresszen csak. Nem lehet pl ezt megoldani? H csak hétköznap?
2016. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És neked miért esik nehezedre péntek és szombat este rákérdezni, "Drágám, ugye kikapcsoltad az ébresztőórát?" ?
2016. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!