Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti voltatok már együtt buta nővel?

Figyelt kérdés

Igazából érveket, ellenérveket gyűjtök azzal kapcsolatban, hogy milyen lehet egy, nem épp "hegyesceruzával" együtt lenni. Tudom, hogy ez nem ennyire fekete-fehér,hogy léteznek a buta nők és az okos nők, de most direkt sarkosítok.

Szóval az okos nőnek van véleménye, önálló gondolata, nem kell állandóan fogni a kezét. Ugyanakkor mindig az ember fölé akar kerekedni, ha nem értetek egyet megy a vita, sokat variálnak és sokszor feleslegesen bonyolítják a dolgokat.

A buta nő meg igazából csak van, nincs konkrét véleménye a dolgokról, sodródik az árral, elvan a kis világában és ennek ellenére elégedett magával. Szóval olyan egyszerű lélek. Viszont, nem lehet mindent vele megbeszélni, elhitetni annál inkább.

Az érveket még sokáig sorolhatnám, de most, a ti véleményetek érdekel. Köszönöm!

Ja, és pasi vagyok, még mielőtt elkezdenétek privátban zaklatni!


2016. nov. 25. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az exbarátnőm ha nem is volt kifejezetten buta, de mondjuk nem az eszéért szerettem, az is biztos. Igazából ha belegondolok, nálam nincs jelentősége az intelligenciának a vonzalomhoz, sokkal fontosabb, hogy érzelmileg, lelkileg meglegyen az egymásra hangolódás. Meg alapvetően nem is nő dolga szerintem, hogy az intelligensebb legyen egy kapcsolatban, tekintve, hogy amíg a férfiaknak a logika addig a nőknek az érzelmek határozzák meg a cselekedeteit. És szerintem sokkal jobb egy butuskább, egyszerűbb lélek, aki szerintem ragaszkodóbb típus is, mint egy olyan, akivel állandóan az okoskodás menne egymás között.
2016. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Meg alapvetően nem is nő dolga szerintem, hogy az intelligensebb legyen egy kapcsolatban."


Huhuhú. :D *grabs popcorn*

2016. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Érvelési hiba.


"Szóval az okos nőnek van véleménye, önálló gondolata, nem kell állandóan fogni a kezét. Ugyanakkor mindig az ember fölé akar kerekedni, ha nem értetek egyet megy a vita, sokat variálnak és sokszor feleslegesen bonyolítják a dolgokat."


Ez nem okosság kérdése. Valóban egy értelmes nőnek van önálló gondolata, de az aki mindig az ember felé akar kerekedni, az az ember egyszerűen akaratos, és semmiképp sem intelligens, ezért párhuzamot vonni hülyeség.

Az általad definiált buta nő sem feltétlenül ostoba, attól függ, hogy mennyit tapasztalt, mennyire tanult vagy tájékozott a világ dolgairól, nyilván ezután lehetne véleménye, vagy foglalhatna állást valamiről. De attól még, hogy nincs mindenben képben, még lehet kifejezetten talpraesett a saját életterületén.

2016. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Igen, voltam. És az a tapasztalatom, hogy amelyik nő szerényebb szellemi képességekkel rendelkezik, az általában érzelmileg is jóval instabilabb, mint a többi nő, pedig a nők már alapjáraton is eléggé instabilak érzelmileg.

Nekem eddig a legintelligensebb barátnőmmel volt eddig a legharmonikusabb a kapcsolatom, utána egy kicsit kevésbé intelligens csajom volt, vele már több probléma volt, és legutoljára egy átlagnál butább nővel jártam, hát mellette pokol volt életem.

2016. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!