Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemen sok pasit felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen sok pasit felszedhetnék?

Figyelt kérdés

Legfőbbképp ezért is mennék egyetemre. Félreértés ne essék, már 15ben végeztem, tanulok jelenleg, de lassan folytatnom kell tovább. Szeretném újra felpörgetni az életem, így egyetemre mennék tovább.

Mit gondoltok, lenne ott esélyem sok pasit felszedni?



2016. nov. 25. 21:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Jah es egyetemen valo pasizast eloadason gondoltad?
2016. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%
Járni jár, csak nem jut. :D Üdv. a jövő diplomás emberei között...:/
2016. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyere! Még várhatok rád egy ideig... :))
2016. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%

A kérdező is kb olyan lehet mint az a csaj, aki tavaly beült mellém órán, hogy majd dumálgatunk. Elkezdett nyomulni leszólított, de tök gáz dolgokról beszélt. Aztán láttam a messengerét, mert előttem pötyögött kivétel nélkül srácokkal beszélt, de vagy 10-el :D Ott azért elgondolkodtam, hogy az ilyen mit érez?

Gyorsan lezavartam a beszélgetést azzal, hogy kiröhögtem valami kapcsán :D gááz volt :-)

2016. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Ne hasonlíts senkihez mert abszolut nem ilyen vagyok. Eddig nem volt ram panasz, csak hat nem mindenkivel lehet ertelmes temakrol beszelgetni. Az meg hogy pont egy uresfeju noszemely ult melled aki 100 meg 100 sraccal dumal - hat, megesik. ;)
2016. nov. 26. 00:09
 26/31 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ milyen szakra mennél.
2016. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez az alap cél, akkor van néhány kar, amit nem javaslok- pszichológia alapképzésen úgy szenvedtem végig 3 évet, hogy elvétve találkoztam csak fiúkkal. Azok is jellemzően foglaltak (vagy melegek) voltak már. Ha elmész mondjuk mérnöknek, akkor amellett, hogy (velem ellentétben :D ) ez piacképes, hasznos és pénzzé tehető képzettséget is szerzel, valószínűleg sok pasival is összehoz a sors. Mondjuk mérnökinfón valszeg nincs túl sok nő, így gondolom könnyedén lehet ismerkedni.
2016. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
82%
Üresfejűnek nem mondanám :) inkább olyan mint te :) ribizli
2016. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

#27 koszonom a valaszt, akkor ezt megfontolom mert egyik kedves ismerosom aki gepeszmernoknek tanult, felajanlotta h segitene ha kell es ilyen szakra mennek tovabb. Megfontolando :D

Nekem tervben a mentőtiszt volt sokaig es a gyogyszeresz.

2016. nov. 26. 11:01
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha egyetemen kívül sok pasit fel tudsz szedni, akkor az egyetemen is menni fog. Ha az egyetemen kívül nem tudsz sok pasit felszedni, akkor az egyetemen sem fogsz tudni.
2016. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!