Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ő az igazi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ő az igazi? Újra kezdenétek vele?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem haza Angliából,ahol négy évet töltöttem. Egy csúnya szakítás miatt menekültem ki még 21 évesen, és mióta itthon vagyok újra felvettem a kapcsolatot a régi barátaimmal akikkel négy éve nem beszéltem, köztük azzal a férfival is aki miatt anno kimentem. Azóta az ő élete is teljesen rendben van,és megint elkezdett közeledni felém. Ti a helyemben újra kezdenétek vele? Vagy ennyi év után már meg sem fordulna a fejetekben?

2016. nov. 26. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az okos masok karan tanul, a buta a sajatjan sem.
2016. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván eszembe se jutna, hacsak nem ment el a maradék eszem.
2016. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Ha azt kérdezni kell, hogy ő az igazi, akkor a válasz egyértelműen: nem. Az van, hogy hiába ez a hazád, hiába köt ide sok száll. A szállak megszakadtak, most megint előröl kezded a helyzeted megszilárdítását, mert minden megszakadt. Ez egy folyamat, természetes és elkerülhetetlen. De!!!!! Ne skatulyázd be magad a "régi" életedbe, mert akkor minek a fenének volt az a 4 éves út? Ha utána ugyanoda térsz vissza ahonnan rajtoltál?

Az is természetes, hogy az ember tök idegen lévén a régi helyén, pont a régi kapcsolatait próbálja először visszaszerezni, mert ismert, mert biztos(nak hitt), ismerős, és könnyebben elérhető, mint a nagy ismeretlen. Kevesebb meló is. Ez is ok. De én nem esnék abba a hibába, hogy itt meg is állt az életem. 4 év hosszú idő, azóta te is változtál, lehetőségeid vannak, több is mint régen, akkor mi a fenének nem élsz vele? Minek kell megint visszatérni az almás rétesre, ha ráuntál? És akár ehetnél csokitortát is? Tehát én nem téveszteném szem előtt, hogy a folyamat amin végig mész az természetes. De nem szabad itt megrekedni, mert ebből menekültél ki. És okkal. Mások a lehetőségeid és azokkal csak a szűk látókörűek nem élnek.


Ha 4 év után még mindig ott tartasz, hogy jaj a régi kedves, akkor te nem elmenekültél a kapcsolat előle, hanem passziváltad. Volt 4 éved és nem zártad le. Ami hiba. Ha a múltad visszahúz, nem lesz jövőd sosem! Lépj túl a régin és adj esélyt magadnak valamit újra valami izgalmasabbra!

2016. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem működött, most sem fog. Ne ess bele ugyanabba a hibába.
2016. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Valóban nem zártam le,és ezért fordult meg a fejemben az újrakezdés gondolata.
2016. nov. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!