Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Kezdenétek komoly kapcsolatba egy ilyen lánnyal/nővel? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

Tehát adott egy csinos, okos, kedves, humoros lány, ami nektek fontos: nem beszél a semmiről órákig, nem szeret vásárolni, jól főz, süt :)

Szereti a barátait, a hobbyjait, komoly céljai vannak, keményen dolgozik azért, hogy ezeket elérje.


Viszont néhány randin kívül egyetlen kapcsolata volt (távkapcsolat), 3 hónap után kiderült, hogy a pasi nős, gyerekeik vannak. Ő akkor is vele maradt, mert állítása szerint nem az ő hibája volt a megcsalás, ha nem vele, megtette volna mással (ami igaz, csak hát ez a hozzáállás). Nem volt naiv, nem várta, hogy majd a férfi elhagyja miatta a családját, csak kedvelte őt (nem volt szerelmes), de jól érezte magát vele, mint egy baráttal, csak voltak extrák is.


Zavarna ez a hozzáállás titeket vagy ha amúgy bejönne, összejönnétek vele?


2016. okt. 6. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem gátolna meg ha amúgy szimpatikus és kedves lányrol van szó.
2016. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ez nem kizáró ok szerintem.
2016. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nehéz ügy, de engem feszélyezne valahol, hogy nem túl következetes emberről lehet szó személyében...
2016. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ,ha jót akarsz magadnak ne mondd el ismerkedésnél,sokan nem nézik jó szemmel.Mondom ezt nőként
2016. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Simán, ha őt nem zavarja az, ha valaki nem volt nős hanem csak hosszabb távú kapcsolatai voltak.

De gondolom ilyen 18-20 éves lehet a nő és 10+ év különbség már sok neki.

2016. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a privát üzeneteket!

Annyit azért megjegyeznék, hogy nem szoktam magamra 3. személyben utalni, egy anonim oldalon értelme sem lenne :)

Egy barátnőmről van szó, akinek amolyan "lelki szemetesláda" vagyok, tudtam a kapcsolat közben is, hogy a pasi házas, most is elmondta, hogy egy 1,5 hónapos kapcsolatának lett vége, mert ezt elmondta. Én a pasival értettem egyet, nagyon aranyos lány, "jó parti", de férfiként nekem sem kellene. Mert más egy sima szexkapcsolat, akár az is, ha valaki 1éjszakásokba bonyolódik, de tudni azt, hogy feleség és gyerekek várják otthon azt, akivel ő szórakozik, megint más (nőként meg zavarna a tudat, hogy a feleségével szintén lefekszik, mert hát nyilvánvaló, hogy lefekszik vele) Most picit harag van, mert hát én hogy mondhatok ilyet (holott mindvégig tudta, mi a véleményem, csak most meg is haragudott érte). Ezért gondoltam, megkérdezem, hogy férfiként mit gondoltok erről, mégis más a gondolkodásmód.

2016. okt. 6. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Az idejárók többsége nem férfi- családdal és gyerekekkel- nem értem, hogy egy szóló férfi ebben miért kompetens.
2016. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Személyiségéből fakadóan könnyen ésszerűségre nevelnél, szóval ilyen alapokkal szinte tökély, nem számítanak kisebb dolgok, hisz azt felülírja majd magának mikor meglátja milyen lehetőségei vannak, amit tőlem lát/tanul.
2016. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

"Tehát adott egy csinos, okos, kedves, humoros lány"

Igazából én már itt szaladnék. Ha mindig kaptam volna egy ezrest, ahányszor az unalmas, agyilag egyszerű, átlagos kinézetű vagy az alatti lányokról hallottam ezt a szöveget, már milliomos lennék.


A kapcsolata miatt nem zárnám ki, hogy kapjon esélyt, viszont első körben nem tartanám sokra. A viselkedése egy naiv és buta kislányra utal, aki nem száll morális magaslatokba. Ha pedig ilyen, akkor nem látom értelmét, hogy nagybetűs nőként kezeljem.

2016. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Ilyet csak a legalja nők csinálnak, még a ribik jó része se megy el idáig. Sokat nem várnék tőle erkölcsileg, az biztos.
2016. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!