Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Melyik nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Melyik nőt választanátok inkább? A gyönyörű, de ostoba, vagy a kevésbbé szép, de intelligens?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre

2016. nov. 26. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
En ismerek nem egy olyan not aki inteligens ugyan de erzelmi inteligenciaja a beka feneke alatt van.Az ilyen nezhet ki akarhogy tuti nem kellene.
2016. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Régebben a másodikat mondtam volna, de már nem számít. Az a lényeg, hogy elfogadja, szeresse a párját, és ő legyen a legfontosabb neki. Ezek nem függenek sem a kinézettől, sem az intelligenciától.
2016. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt, amelyikkel jól érzem magam. Akit szeretek, és viszont szeret! Akivel nem csak a szeretkezés a jó, de a beszélgetés is tartalmas és szórakoztató. Mert nem csak szexpartnert keres az ember, hanem egy társat is. És az élet rögös utja, nem orgiákkal van kirakva. És annak ellenére, hogy szeretem a p..ncit, néha azért jobb összebújva feküdni, és érezni, ahogy ver a szerelmem szíve. Megfogja a kezem, és úgy alszunk el. Ez szebb minden lepedőakobata mutatványtól. Igaz a barátnőm mindig, de mindi rám akar ülni. És méghogy a pasik a sz...xmániások. Nem is igaz!
2016. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 K...László ***** válasza:
Olyat választanék, akit én nagyon szépnek tartok, mások viszont nem annyira. Olyat, akit én okosnak látok, mások viszont nem. Ja, volt is már ilyen! Nem voltak irigyeim, nem lett a semmiből 100 ellenségem attól, hogy látják, hogy nekem kicsit jobb. Nem ártott olyan ismerős, akiről egyáltalán nem feltételezném, hogy görény lenne! Ez szokásos közösségi emberi reakció, ami szerencsésen elmaradt. Egyedül a rokonsággal, szülőkkel romlott meg miatta örökre a kapcsolatom, azzal a néhány emberrel vagyunk rosszban, akik jót akarnak nekem, és szerintük többet érdemlek és ki kell őt dobnom, sorsára hagynom az utcán télen, mert szégyent hoz a családra. Ez az ő sorsa, nem kell törődni vele, majd lesz hozzád való.
2016. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, de intelligenset. Az előbbi, ha tényleg nagyon ostoba akkor szexkapcsolaton kivül mást nem tudnék elképzelni. Az utóbbival max barátság, mert fontos, hogy tetszen. Szerencsére nem csak ez a két végleg van.
2017. febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!