Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak "aranyásók"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak "aranyásók"?

Figyelt kérdés

Lányok! Van itt olyan, aki bevállalja közöttetek, hogy neki nagyon fontos, hogy jómódú férfi legyen a párja?


Fiúk, ha gazdagok vagytok, akkor bevállalnátok egy olyan lánnyal tartós kapcsolatot, ahol látszik, hogy fontos neki az anyagi helyzetetek?


(nem úgy értem, hogy CSAK A PÉNZ fontos, hanem úgy, hogy a PÉNZ IS nagyon fontos)



2016. nov. 26. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Srác vagyok, nem vállalnám be. Házasságnál is elvárnám, hogy legyen elég pénze a saját dolgaira a lánynak. Apámat is lehúzta anyám pénzzel és még rengeteg ilyen esetet tudok.

Az ismerősi körömben is rengeteg aranyásót látok, kisebb-nagyobb mértékben. Van, akinél csak az autó elég, van, akinél ha valaki tud segíteni neki egyetemen. Van, akinél az, ha betudják vinni diszkóba. Meg vannak a nagykaliberűek is, akik egyből csak a pénzt nézik.

Így belegondolva, igazából két kezemen megtudom számolni, hány nőt ismerek, aki összejönne szegényebb sráccal.

2016. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Itt vannak-e, rögtön 4 is


[link]

2016. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Léteznek, bár több fajta is van, nagyon kevés olyan van, aki nyíltan felvállalja, akkor van, akikről egyértelműen lerí (viselkedésről, ruházatról) , és van, aki magának sem vallaná be, de természetesnek veszi, hogy csurranjon, cseppenjen neki valami a férfitől.
2016. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Elárulom, MINDEN nő azt várja hogy a férfi legyen aranyásó!

NAGYON fontos, hogy a férfi elsők között az anyagi biztonságot teremtse meg. Aztán a többi apróság...


40F

2016. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Akin ruhazatrol latszik (en ezalatt azt ertem, hogy minosegi, kifinomult ruhakat hord), az mar eleve megvette valahogy azokat a holmikat, tehat nem nagyon kell megvetetnie oket:). Szerintem igazi aranyasok azok kozott a lanyok kozott vannak, akik szegenyebb vagy atlagos retegbol jottek, es szeretnenek tobbet, de annyi kapacitasuk van maximum, hogy a punciukkal erjek el ezeket a vagyakat. Viszont van egy csomo olyan no, lany a mediaban is, akit "learanyasoznak", merthogy gazdag pasikkal jarnak.. csak itt szerintem azt nem veszik figyelembe, hogy ok teljesen mar korokben mozognak, ahol a legritkabban fognak villanyszerelokkel vagy bolti eladokkal ismerkedni, es legtobbszor az eletviteluk sem osszeegyeztetheto egy szerenyebb eletvitelu sraccal. Magam reszerol ezzel en is megjartam. Az elso kapcsolatom meg tinedzserkoromban egy nagyon szereny korulmenyek kozott elo sraccal volt. Egy ido utan az eltero anyagi helyzetbol rengeteg konfliktusunk akadt, ami egy ido utan megolte a dolgot. Azota erre is odafigyelek, mert nem szeretnem se a magam, se a masik idejet vesztegetni. Szoval szerintem van egy ilyen aspektus is nehany nonel.
2016. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!