Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik úton útfélen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik úton útfélen azt híresztelik, hogy a pénz nem számít végül mégis azt választják nem érzik gáznak?

Figyelt kérdés
A pénz nem számít, de folyton anyagiakról beszélnek meg, hogy a barátnő párjának ilyen autó ilyen fizu van, akkor mégis csak a pénzre ácsingóznak. Magukat csapják be, mert mélyen mégis csak anyagiasak, csak hát rossz lehet bevallani?

2016. okt. 25. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésed és a kifejtésed nem tartozik össze. De mindegy is... a barátom 2 diplomás, 3 nyelven beszélő, 2 több száz fős vállalatot vezető mérnök, több házzal és gyönyörű autóval, ezenfelül magas, jóképű, és az ágyban is tökéletes. Csak ilyenekkel jövünk össze. Mindannyian. Kivétel nélkül. Most pedig menj vissza sírni a sarokba.


*irónia off.

2016. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdés onnan van, hogy a családom elég gazdag, de nem akarok ilyen lányt.
2016. okt. 25. 11:53
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Te is gazdag vagy, vagy csak az öled?
2016. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenki gazdag, maseratival járok
2016. okt. 25. 12:23
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy normális kapcsolatban érezned kellene azt, hogy az adott nő a pénzedért van veled, vagy sem.
2016. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Azert nem kene altalanositani. Persze, vannak nok, akiknek a penz a fontos, de azok alkalmatlanok normalis, oszinte kapcsolatra, es az a pasi, aki ilyen not valaszt, az megerdemli. rogton lehet latni sztem, h melyik no anyagias es melyik nem. Csak ott van a bibi, h azok a nok, akiket nem erdekel a penz, inkabb atlagosak es kevesbe neznek ki jol, m inkabb a sajat egzisztenciajuk epitesevel foglalkoznak, mint a kulsejukkel, es persze egy gazgad csavo ugy van vele, h a noje nezzen ki jol...igy aztan ne panaszkodjon, ha olyan no akad a horogra, akit csak a penz erdekel.
2016. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Én most azt nem értem, hogy ha a te "dinasztiádban" mindenki gazdag, és te is Maserattival jársz, elég szánalmas, hogy a GYK-n panaszkodsz..... És pont a proli néphez fordulsz? :P
2016. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudni lehet rólad, hogy a családod jó anyagi helyzetben van, biztos lesz egy csomó nő, aki ezért közeledik feléd. A normálisabbja meg lehet hogy elkerül, pont ezért (vagy mert azt gondolja, egy ilyen pasi biztos csak kihasználja, és úgy cserélgeti a nőket, mint más az alsónadrágot)


Én inkább olyat keresek, aki közel azonos anyagi helyzettel rendelkezik. A nagy differenciál nem ideális. Ha én keresek jobban, a pasi érzi magát rosszul (általában), ha meg a férfinak van jóval többje, én érzem magam kellemtelenül, mert esetleg nem tudok egyenlő részben beszállni a programokba. Az meg a másik, hogy egy esetleges összeköltözéskor, én x összeget tudok rászánni, ő meg ennek a háromszorosát. Lehet, hogy nem akarja lejjebb adni az igényeit, én meg nem megyek bele, hogy ő többet fizessen, mert zavarna.


De ez mind csak feltételes mód, szituáció és emberfüggő.

Azt javaslom, ha nem akarod, hogy a pénzed miatt legyen valaki veled, ne áruld azt el az ismerkedés elején. Én még a büdös életben nem kértem el senkitől a bankszámla kivonatát, semmi közöm hozzá. Ha viszont kérkedsz vele (mondjuk luxus kocsival jársz kellesz), akkor hasonló anyagi körülményekkel rendelkező lányt keress, hogy biztos lehess.

2016. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Sztem azért beszélnek anyagiakról mert irígyek és féltékenyek. Persze van akit valóban nem a pénz érdekel de ilyen kevés van.
2016. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

nem tudom, nem láttam még ilyet. valószínűleg nem érzik gáznak, különben nem csinálnák.

és egyértelműen látszik a nőn, hogy miért van veled...

2016. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!