Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlhat-e valaha a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat-e valaha a férfiak iránt érzett gyűlöletem?

Figyelt kérdés

Mindig csak csalódtam bennük.

Apám is egy szemétláda anyummal.

Nem tudok bennük bízni, épp ezért nem volt még párkapcsolatom.

Elmúlhat ez valaha?

Vagy törődjek bele, hogy macskás néni leszek?



2016. nov. 26. 22:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18/L
2016. nov. 26. 22:49
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia :) az en apam megcsalta anyumat es elhagyott minket. Anya akkor tudta meg, hogy apa elvalik, amikor postan kapott ehy levelet, hogy behivjak a birosagi targyalasra...

Ugyanolyan gondolataim vannak a ferfiakrol, mint neked. Nagyon nehez ilyen tapasztalatok utan megbizni valakiben.

De probalj valtoztatni, akar ugy, hogy pszichologus segitseget kered. Sosem ciki segitseget kerni :)

En osszeakadtam a parommal masfel eve, rengeteget veszeledtunk a bizalmatlansagom miatt, de o turelmes volt es nem adott okot, hogy ne bizzak benne.

Jarok pszichologushoz is, egyre kevesebbszer veszekszunk, ugy erzem, sokat fejlodtem.

Nem minden ferfi ugyanolyan, probald ezt tudatositani. Igen, vannak koztuk szemetladak, de nem lehet minden ferfire ezt kivetiteni.

22/L

2016. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

18 évesen még ne törődj bele semmibe! :)

Miből áll a sok csalódás, elárulod? Bántottak esetleg, akár fizikailag akár lelkileg?

Egyébként dolgozni mindenen lehet és KELL is, a bizalom az egy nagyon nehéz dolog, nem úgy megy, mint a karikacsapás... (és nem is kell, hogy úgy menjen, hiszen ha fűben fában megbízol az is csak a bajt hozza rád, ezért meg kell találni az arany kötéputat) :)

2016. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Valamilyen szinten átérzem az érzéseid, mert én se tudok bízni, de nem csak a nőkben, hanem úgy en block senkiben. Párszor már közel engedtem magamhoz embereket, és mindig az lett a vége, hogy még jobban megsebeztek. Viszont tudom, hogy létezhet olyan ember, akiben képes lennék megbízni, szóval nem sütöm rá mindenkire azonnal, de sokkal óvatosabb vagyok, nagyobb falat építettem magam köré, amit szerintem senki se fog megmászni, de majd meglátjuk. Nagyon magányos vagyok, sokszor értelmét se látom az életemnek, mert oké, hogy dolgozok, pénzt gyűjtök, fogyasztok... De ez semmit se ér, ha nincs valaki melletted, akivel közös emlékeid lehetnek. Elég frusztrált is vagyok emiatt. Nekem se volt még barátnőm, de barátaim sincsenek, mert nem érzem, hogy szükségem lenne rájuk. Mindig is csak ilyen felszínes haveri kapcsolataim voltak, mert ha nem játszottam meg, hogy olyan vagyok, mint ők, akkor kb nem is foglalkoztak velem, nekem meg ilyen emberei kapcsolatokra nincsen szükségem, mert az ilyen emberek társaságában még magányosabb vagyok, mint egyedül a szobámban ülve.

Amúgy én Eckhart Tolle könyveit tudom neked ajánlani, nekem sokat segített a komplexusaim feloldásában.

2016. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
76-os vagyok, mi rosszat mondtam, hogy így le kellett pontozni? -.-"
2016. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.
2016. nov. 26. 23:15
 7/11 A kérdező kommentje:

"Miből áll a sok csalódás, elárulod? Bántottak esetleg, akár fizikailag akár lelkileg?"


Igen. Bántottak már lelkileg is és fizikailag is. Főleg apám.


De például a fiúk akik meg akartak ismerni a végén kiderült,hogy csak szexet akartak volna tőlem, vagy azért összejönni velem,hogy az exüket féltékennyé tegyék.

2016. nov. 26. 23:19
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Ne abból indulj ki hogy apád hogy viselkedett anyukáddal. Anyukád is ugyanolyan vétkes mint apukád és azért mert hagyta hogy így bánjon vele, nem állt ki magáért és nem lépett ki időben a kapcsolatból.


Amire összpontosítasz leginkább azt vonzod magadhoz.

És azért csalódtál eddig mert olyan pasikat választottál tudat alatt mint az apád.


Magadban kéne lezárni a múltbeli sérelmeket, elkezdeni önismerettel foglalkozni és POZÍVAN gondolkodni!!


Minden csak tőled függ máson mem.

2016. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Ha ezt a kérdést fordítva írtad volna ki,hogy utálod a nőket már leszedték volna a fejed.
2016. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem enyhült, de nem múlt el teljesen.. ezt csak az életben tapasztalt pozitív példák tudják tompítani szerintem.. Bennem is nagyon erős volt ez az érzés hosszú éveken keresztül.. Most már jobb.. Mondjuk több évnek kellett eltelnie de mindenki más..
2019. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!