Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért viselkedtek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért viselkedtek ilyen ostobának? Mi az oka ennek? (TISZTELET A KIVÉTELNEK)

Figyelt kérdés

20 éves koromban lett először barátom. Addig jópár fiú haverom volt, akikkel csak jó barátságban voltam. Szoktunk sörözni, dumalgatni, jókat hülyülni. Közben nekik jöttek mentek a kapcsolatok. Amióta nekem van barátom viszont teljesen elfordult tőlem az összes fiú haverom. Ők egymástól függetlenek, szóval ne haveri társaságra gondoljatok. Pedig nem hanyagoltam el őket, én ugyanúgy szerettem volna sörözni, hülyülni velük. Még is, mikor megtudták hogy van barátom (ráadásul nalam 10 évvel idősebb), akkor pár hónapon belül minden fiú haverom eltűnt az életemből. És nem rajtam múlt.

Barátom azt mondta, hogy titkon tetszettem nekik, és így már nem vagyok érdekes hogy kapcsolatban élek.

Fiúk, mi ennek a viselkedesnek az oka?



2016. nov. 27. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szinten zenész! Csak nalam az eljegyzesnel hullottak el az egyenek.. :)

Ez van.

31n

2016. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Megis válaszoltad a kérdésed: "hogy titkon tetszettem nekik, és így már nem vagyok érdekes "
2016. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A kérdésben hiba van. Telorol írok, ami kijavította: *ostobának=ostobán.


1: sajnálom :( azért ez durva, h eljegyzés után, amikor a barátoknak veled kéne örülni

2016. nov. 27. 18:09
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Ti vagytok az ostobák, ha azt hiszitek hogy tényleg van őszinte fiú-lány barátság. (OK, létezik, de nagyon ritka.)
2016. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Abba lehet valami, hogy vonzalom nélküli őszinte fiú lány barátság ritka. De attól sztem még a fiú lány haverság belefèr.

Ráadásul a haverjaimnak sorra jöttek a nők, kapcsolatok amíg én egyedül voltam. Akkor miért nem próbálkoztak nálam? És ha megse probálták nálam, akkor meg miért hagytak ott mikor kapcsolatom lett.

Nincs benne logika...

2016. nov. 27. 18:15
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Létezik, de csak a nők részéről. A pasik állatok ehhez.
2016. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy benne van, hogy úgy érzik bekavarnának a kapcsolatodba? Nekem van ilyen. Nem szeretek lányokkal túl jóba lenni, ha van pasijuk. Az valahogy egy más helyzet. Persze lehet nem kéne, hogy így legyen. De az is benne lehet, hogy általában ismerem a pasit is. És valahogy vele szemben nem érezném fairnek, ha a csajának írogatok, meg hülyülök vele.
2016. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
És most jön a bónusz poén, hogy kiderül, hogy a "barátod" a "Jeges" fedőnéven ismert bűnöző a környéken. Naná, hogy mind beszart.
2016. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre mit írni, sajnos nincsenek lány barátaim, régen volt egy-kettő unokatesó által, de ugye az idő múlásával eltávolodtunk egymástól. facebookon vannak lány ismerőseim,akikkel ismerkedtem kapcsolat céljából, nekik van már kapcsolatok, azóta nem írok nekik, nem mert haragudnék rájuk, csak nem akarok véletlenül sem belerondítani a dolgaikba, meg velük nem alakult ki közel sem olyan kapcsolat,hogy együtt söröznénk, csak ismerősök egy közösségi oldalon. De ilyen esetben, hogy jó kapcsolatom a nővel, haverok vagyunk, és tudnám,hogy nem féltékenykedik a barátja, egy szimpla sörözésbe nem lát bele egy nagy szabású orgazmus partit, akkor továbbra is elmennék vele sörözgetni. Azt hozzá teszem, hogy abban az esetben szívesebben találkoznék vele továbbra is, ha mindkettőnk részéről úgy indult a dolog,hogy csak haverok vagyunk. Az, ha én többet akartam volna a lánytól, közben neki lett valakije, és úgy találkozgatni utána, az már neccesebb.
2016. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező! A nem nem azért váltak ketté évmilliárdokkal ezelőtt, hogy barátkozzanak egymással, hanem azért, mert Evolúció bácsi így látta biztosítva a szaporodást. A te kedvedért nem fog megváltozni a világ rendje.
2016. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!