Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmed mellett maradnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmed mellett maradnál, ha neki szüksége van rád, de ő nem szeret téged?

Figyelt kérdés
Ha te már beleőrülsz, hol keresnéd a kiutat a helyzetből?
2016. nov. 27. 23:14
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
0%
Mindörökké vele lennék és vigyáznék rá. :) És szerintem egyébként nem létezik viszonzatlan igaz szerelem.
2016. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem hagynám, hogy a "szemetesládája" legyek, még ha fájna is. Otthagynám, hogy megadjam magamnak az esélyt a jövőben egy boldogabb élethez olyannal aki tényleg szeret. Mindenki a saját életéért felelős, álljon talpra, boldoguljon nélkülem.
2016. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Pont ilyen helyzetben vagyok. Nem mondom, hogy ő nem szeret, de közel sem azzal mély szerelemmel, mint én őt., viszont szüksége van rám. A beleőrülés helyett inkább elfogadom a helyzetet, és vele maradok, mert nélküle sokkal rosszabb lenne.
2016. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Aki nem szeret, arra nem pazarlok időt.
2016. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Úgy gondolom, mint a #2 és a #4.
2016. nov. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem maradnék vele.

Mindkettőnknek joga van ahhoz az életben, hogy olyan emberrel lehessen, akit tényleg szeret.

2016. nov. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mártír típus, így csatlakozom a 2. és a 4. válaszoló véleményéhez, nem maradnék egy ilyen helyzetben.
2016. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Konkrét szituációt kéne ismerni hozzá. Volt olyan, hogy depressziós lett a szerelmem, ezért minden érzelem kihalt belőle, látni sem akart. Én mellette maradtam, mert szerettem és láttam, hogy szüksége van rám. De ha nem áll fenn mentális probléma, csak egyszerűen nem szeret az illető vagy mást szeret, akkor nem leszek a lelki szemetese.
2016. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint ember. Kapcsolatban nem. Persze ez komplikált, de csak jelent nézve, nem.
2016. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!