Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti odaadnátok előbb az ajéndék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti odaadnátok előbb az ajéndékot vagy megvárnátok szigorúan a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Páromnak karácsonyra telefont vettem, olyat amire vágyik már egy ideje. Garantált az öröme ha megkapja, alig várom már. Viszont most nagyinr kezd bekrepálni a jelenlegi telefonja, számára fontos dolgok mennek tönkre benne és mivel még garanciás visszaakarja vinni, hogy a visszakapott pénzből másik telefont vegyen (a másik opció h nem a pénzét kapja vissza hanem egy ugyanplyan típusú de új telefont). Nem tudom mit csináljak, annyira vártam már a karácsonyt h odaadhassam neki és hatalmas lenne az öröme, de félek ha addig várok nem tudom h beszéljem le arról h ha visszakapja a pénzét ne vegyen egy új telefont. Ti mit tennétek?
2016. nov. 28. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer megvettem, odaadnám. Igen, karácsony meg minden, tényleg az lenne az igazi, de tényleg lehet, ha ennyire rossz a helyzet, akkor megveszi magának a telefont vagy kicseréli... Akkor lesz két új telefonja meg kidobott pénze. És ez nem egy új tévé, amit halogatni lehetne, mert majd karácsony után hatalmas akciók lesznek. Ha végképp tönkremegy a telefon, akkor kell az új... Úgyhogy igen, odaadnám, végül is most van szüksége rá, most is ugyanúgy örülni fog neki. Majd karácsonykor kap valami jelképes ajándékot.
2016. nov. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Odaadnam, megmondanam, hogy karacsonyra szantam, karacsonyra meg kitalalnek valami masik aprosagot.
2016. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
Odaadnám most. Karácsonykor sem fog neki jobban örülni sztem.
2016. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is odaadnám, ha már így alakult :)
2016. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Odaadtam neki, nagyon örült :)
2016. nov. 28. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!