Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitott velem, nem magyarázt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem, nem magyarázta meg. Nekem. Meg kellene a lépésemet?

Figyelt kérdés
Pasim szakitott velem, az egyik fő okát tudom, de valakinek azt mondta hogy van még pár apróság. Megkértem mondja el, úgy tűnt dűlőre jutunk de aztán mégsem. Holnap kellene mennem dolgozni, ő is ott van. Ma még megkérdezem hogy megbeszéljük-e a dolgot. Ha nem, akkor felmondok, van más munkalehetőségem. Ugye meg fogja érteni, nem kell magyarázkodnom majd?
2016. nov. 28. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok többé vele egy légtérben maradni, szeretem, és rossz.
2016. nov. 28. 14:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Apróságok? Hirtelen a fogalmazáskéségre tippelnék. Esetleg az IQ.
2016. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ezért mondanál fel? Azért nem ennyire könnyű manapság állást találni. Én akkor mondanék fel a munkahelyemen, ha már tényleg elviselhetetlen a helyzet kettőnk közt.
2016. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt lepukkantam, az osztályom egyik legjobb tanulója voltam, több száz könyvet kiolvastam magán... Az egyetemet legjobb eredményekkel csináltam, mindig egyik legjobb voltam.. Mielőtt megtörténtek bizonyos dolgok az életemben.
2016. nov. 28. 14:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Látni sem akarom, mert fáj. Olyan jól megvoltunk. Ezek után úgy mennék be munkára mint egy zombi. Ilyen munkát hidd el találni még, másik városba is elmegyek ha kell. Itt azért szerettem, mert családias a légkör.
2016. nov. 28. 14:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy cdak a holnapot hagyom ki..
2016. nov. 28. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
4, bocsi, csak egy kicsit parasztkodtam. ne vedd komolyan.
2016. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!