Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Már nagyon sokszor történt+ velem és mindíg ez van h összejönnék egy sráccal és a végén vki más kell neki a legutóbbi azzal magyarázta h nincs közös téma ami egyébként csak kifogás vt vajon mi lehet a baj? Velem van baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 15:11
 1/4 anonim válasza:
Hát azz is lehet hogy meg nem találtad meg az igazit,de az is hogy a viselkedésen egy kicsit kéne változtatnod...Hány éves vagy?
2008. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanulj meg írni, pl.

Valószínűleg hozzád hasonlóan sekélyes fiúkkal ismerkedsz. Komolyodj meg, és keress egy normális pasit (ritka).

2008. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentárokat!bár nem tudom miért kritizáltad meg azt hogy hogy írok sztem csak megkéne tanulnod h mit jelentenek a rövidítése cöhh Ja és nem tudom miért ítélsz elsőre miért mondod h sekélyes vagyok sztem te magadból indulsz ki..
2008. júl. 5. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A legutóbb én így jártam. a srác azt hozta fel kifogásként h én rózsaszín elkényeztetős világban élek,és ő nem hiszi h ki tud hozni engem onnan. Hiába mondtam h nem vagyok olyan amilyennek gondol,nem adott esélyt se a bizonytásra. pedig állítólag az elején komolyan gondta velem,de akkor én nem vettem komolyan. mikor meg már komolyan vettem volna,már késő volt
2009. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!