Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitott velem, én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem, én nem akartam. Igy mehet tovább?

Figyelt kérdés
Nem akartam szakitani a pasimmal, de ő hajthatatlan volt. Fejébe vette, hogy márpedig nekem ő nem jó, a körülményei stb. Ez tegnap volt. Ma találkoztunk, én mondtam hogy nekem ő a fontos, az életben meg egyszer fent, egyszer lent, elmúlik minden. Azt mondta vannak még apróságok de nem mondja mi. Várjak rá, hátha meggondolja magát? Mert most jelen pillanatban hallani sem akarok róla, haragszom, közben a telefonom lesem hogy jött-e valami tőle.. Jó barátnőm szerint foglalkozzak a saját életemmel, a saját dolgaimmal, ne rekedjek meg az önsajnálatban.
2016. nov. 28. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom magamról, ha napokon belül nem jelentkezik akkor eljutok egy szintre, ahol előtte is voltam. Eltemetem magamban a múltat, új lappal indulok ahol a réginek, ami fájdalmat okoz, nincs helye.
2016. nov. 28. 17:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovabb. Ez csak egy fedosztori volt részéről. Ezt a " vannak meg apróságok" elszolasbol gondolom.
2016. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elhiszem hogy fáj meg minden de szard le ha ő hagyott ott akkor majd sírhat ha megbánja(megfogja) de egy a lényeg élj! Keress mást van jobb!!!😉
2016. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Kb tudom mik azok az apróságok, csak az a baj, hogy szemtől-szembe nem mondja el őket. Visszafogott, igy is sok mindent csak irásban mondott el. Várhatnék, de már most, ha akarom kiverem a fejemből, lezárom a dolgot magamban, de akkor holnap hiába is jönne hozzám.
2016. nov. 28. 17:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet flegmán hangzik de nagyon fáj ez nekem..
2016. nov. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!