Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor a barátnőm velem volt, titkon már le is akartam cserélni, miután szakított velem, vissza akarom kapni?

Figyelt kérdés

Sokáig együtt voltunk az exemmel, hosszú hónapokig. De már a kapcsolat ideje alatt úgy éreztem, hogy nekem nem is ez a lány kell és ha jobbat találok, akkor elhagyom. Szégyelltem és most is szégyellem magam az ilyen gondolataim miatt. Egyébként tökéletes volt a kapcsolatunk, csak azt éreztem, hogy nem az igazi.

Egy hónapja szakított velem és folyamatosan úgy érzem, hogy lányt ennyire még sosem szerettem és bárcsak visszakaphatnám. Ha pedig visszakapnám, megesküszöm, hogy jobban vigyáznék rá, mint valaha és rá sem néznék senkire!


Miért érzem azt, hogy vissza akarom kapni és más lány nem is kellene soha?


20F


2014. máj. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Megérdemelted! Küzdj meg az érzéseiddel, és hagyd békén azt a szerencsétlen lányt. Pofám leszakad milyen emberek vannak...
2014. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kolosszus22 ***** válasza:

"Egyébként tökéletes volt a kapcsolatunk, csak azt éreztem, hogy nem az igazi."

Ez totál ellentmond egymásnak, egy olyan kapcsolat ami "nem az igazi", hiányérzeted van, nem vagy elégedett, nem lehet tökéletes!

Én is voltam hasonló szituban amit most érzel csak azért van mert nem lehet a tiéd és mindig az kellene ugye. Ha megint összejönnétek ugyanazt éreznéd rövid időn belül, hogy nem az igazi vele! Azt a lányt kell megtalálnod akinél fel sem fognak merülni ezek a gondolatok!

27F

2014. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg most lettél szerelmes belé.

Velem is előfordult már, hogy eleinte bizonytalan voltam, aztán amikor megijedtem, hogy elveszítem az illetőt, akkor elmúlt minden bizonytalanságom és szerelmes lettem.

Szerintem ez elég gyakori, az elvesztés vagy az attól való félelme jól tud szerelmet generálni. :)


Van még esélyed a békülésre? Miért szakított veled? Én a helyedben mindenképpen küzdenék érte.

2014. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, már nincs esélyem, már van neki más. Küzdöttem érte, megpróbáltam mindent.
2014. máj. 26. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor meg muszáj kiszeretni belőle. :(((((
2014. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!