Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy szingli 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy szingli 17 éves lány?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok. Eddig két kapcsolatom volt, a legelső 5 hónapig, a második pedig 3 hónapig. Mindkettőben én szakítottam, és már nagyon bánom...:(

Szerintem nem voltam eléggé felkészülve lelkileg vagy ilyesmi, megijedtem a helyzettől...AKKOR. De most csak úgy "csorgatom a nyálam" a pasikra, és jó lenne már egy tartós kapcsolat.

Segítsetek, mert nem tudom, hol találjak normális, épeszű pasikat. Bulizni néha eljárok, de nem diszkóba, és mindig a barátaimmal megyek. A gond, hogy nem merek kezdeményezni. Ez nekem nem megy. És nem is a lányoknak kellene ezt megtennie, hanem a fiúknak nem?


Néha annyira egyedül érzem magam, hogy a hétvégéket is pasi nélkül töltöm...:(

Még szűz vagyok, és már lassan cikinek érzem a helyzetet. Hiszen még egy év, és 18 leszek...

Mit tegyeK?


2010. ápr. 30. 20:03
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
istenem...mér gondolod hogy ez olyan bonyolult helyzet?semmi pillyanatok alatt egy diszkóban felszedsz vkit és annyi...ne bénázzál már :) 19F
2010. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Veresd magad pofon anyádékkal! Talán helyretesz.


Normálisan nézel ki? Akkor a pasik bukni fognak rád, neked a kisujjad se nagyon kell mozdítani. Ha meg randa vagy, akkor úgy is mind1. :)

Ha végkép nincs jobb 5leted, menj táskeresőzni. Love.hu, parom.hu, estrandi.hu, meg biztos van még egy csomó.

2010. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De én NORMÁLIS kapcsolatot szeretnék! Mondom, én nem járok diszkóba...nem az én stílusom..
2010. ápr. 30. 20:08
 4/26 anonim válasza:
pedig vhol vmit csinálnod kell mer vénlány maradsz!!
2010. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Először is sokan vannak így mint te hidd el! Az pedig, hogy szűz vagy nem ciki. Az nem baj h csorgatod a nyálad, hisz tavasz van! Normális pasi ügyben nem tudok segíteni. De valóban nem a lányoknak kell kezdeményezni az a fiúk dolga! Hidd el találsz majd párt jön a nyár tessék eljárni strandra, szabadtéri rendezvényekre stb!
2010. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

Hát velem is ez a helyzet csak nekem 1 csajom volt és most rájöttem, hogy mennyire is (kellenek) a lányok:)

Nagyon Jó lenne egy csaj:)

Az én tippem az, hogy ha elmész (bulizni) egy kicsit igyál de ne sokat az felszabadít!

Sokkal könnyeb így kezdeményezni nincs benned akkor félelem stb.

17/F

2010. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Bazz... Mi a normális? Ha jól kinéző pasit akarsz, akkor diszkó. Ha kicsit kockábbat, kicsit hűségesebbet (jobban megbecsül), akkor társkereső. Mind a 2 helyen kifoghatsz normálisat és hülyét is. Mi kell még?
2010. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Csatlakoznék az elöttem válaszolóhoz a diszkó a legkönnyebb módja a Fiuk felszedésének ha egy kicsit jól nézel ki...

17/F

2010. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Am tényleg a Társkereső oldalak a legjobbak én is azt nyomom mostanába IwIw-en a Lovehunter-t...

és még sok más oldalak alkalmassak erre a célra...

2010. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Most figyelj:


n 21 vagyok és FFi. No meg szűz. Nem érzem ezt cikinek, sőt...

De te is tartogasd annak, akit igazán fogsz majd szeretni. Én is várom az elsőt, de nem azért, hogy megdughassam, egyszóval én egy normális kapcsolatot szeretnék és én addig tudok várni ameddig kell. Mert nincs értelme elkapkodni. A mai lányok rosszul érzik magukat ha már nem 14 évesen feküdtek le. Te is gondold át az egészet. Nyilvánvalóan szeretnél valakit, annak is eljön az ideje csak légy türelemmel!

Ha nem akarsz lesüllyedni a mai ribanc tini fiatalok szentjére akkor, javaslom, hogy légy megfontol a saját magad érdekedben. Fiatal vagy még, ezt ne feledd...

2010. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!