Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy szingli 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy szingli 17 éves lány?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok. Eddig két kapcsolatom volt, a legelső 5 hónapig, a második pedig 3 hónapig. Mindkettőben én szakítottam, és már nagyon bánom...:(

Szerintem nem voltam eléggé felkészülve lelkileg vagy ilyesmi, megijedtem a helyzettől...AKKOR. De most csak úgy "csorgatom a nyálam" a pasikra, és jó lenne már egy tartós kapcsolat.

Segítsetek, mert nem tudom, hol találjak normális, épeszű pasikat. Bulizni néha eljárok, de nem diszkóba, és mindig a barátaimmal megyek. A gond, hogy nem merek kezdeményezni. Ez nekem nem megy. És nem is a lányoknak kellene ezt megtennie, hanem a fiúknak nem?


Néha annyira egyedül érzem magam, hogy a hétvégéket is pasi nélkül töltöm...:(

Még szűz vagyok, és már lassan cikinek érzem a helyzetet. Hiszen még egy év, és 18 leszek...

Mit tegyeK?


2010. ápr. 30. 20:03
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Leggyorsabb módja:xD

Regisztrálsz,elinditod a progit vagy telepíted,feltöltesz magadról képet, beállitod az adataid és nyomsz egy keresést hogy ki tetszik én is ezt csinálom és már sokan visza igazoltak:)

2010. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
17F ^
2010. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Milyen a te stílusod? És merre laksz?
2010. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
az előzőhöz csatlakoznék mert én is tudni szeretném :P :$
2010. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Stílusom?

Én egy egyéniség vagyok :)

Nem követek más stílust, csakis a magamét.

Ennyit rólam.

2010. ápr. 30. 21:28
 16/26 A kérdező kommentje:
jól néznek ki a divatos dolgok, csak alig akad köztük hordható...
2010. ápr. 30. 21:29
 17/26 anonim válasza:
Vegyéél kutyáát
2010. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nanemááár h 17 évesen társkeresőzz a neten. az azoknak kell akik 30évesen se találták meg mondjuk... de 17 évesen legyél már kreativabb. járj el bnőkkel ide oda . strandon, parkban, fürdőben, vidámparkban odacsapodtok egy fiu csapathoz (ügyesen megoldjátok) és máris uj barátok megmindne. és hja azok a fiuk között nincs nekedvalo attol még azoknak is vannak barátai és azoknak is és azoknak is.. :) 16l
2010. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egyedül tartod fent magad? Esetleg a szüleiddel élsz?
2010. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
én is 17/L vagyok, és nekem még annyira komoly kapcsolatom sem volt mint neked... 1-2 1 hónapos, vagy 2 hetes... iszonyúan rosszul érzem magam, 1 éve nincs barátom és mindenhol párokat látok.. úgy érzem sosem fogom megtalálni az igazit/ vagy ő engem... nemrég "bepróbálkoztam" egy számomra tökéletes srácnál, de úgy tűnik nem akar semmit... tudom hogy az lehet a baj, hogy nagyon akarom, de ez ellen nem tudok tenni, mert olyan nincs, hogy ne tetszene valaki... de amúgy meg félénk vagyok...nagyon... szóval nem vagy egyedül......
2010. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!