Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy szingli 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy szingli 17 éves lány?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok. Eddig két kapcsolatom volt, a legelső 5 hónapig, a második pedig 3 hónapig. Mindkettőben én szakítottam, és már nagyon bánom...:(

Szerintem nem voltam eléggé felkészülve lelkileg vagy ilyesmi, megijedtem a helyzettől...AKKOR. De most csak úgy "csorgatom a nyálam" a pasikra, és jó lenne már egy tartós kapcsolat.

Segítsetek, mert nem tudom, hol találjak normális, épeszű pasikat. Bulizni néha eljárok, de nem diszkóba, és mindig a barátaimmal megyek. A gond, hogy nem merek kezdeményezni. Ez nekem nem megy. És nem is a lányoknak kellene ezt megtennie, hanem a fiúknak nem?


Néha annyira egyedül érzem magam, hogy a hétvégéket is pasi nélkül töltöm...:(

Még szűz vagyok, és már lassan cikinek érzem a helyzetet. Hiszen még egy év, és 18 leszek...

Mit tegyeK?


2010. ápr. 30. 20:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

természetesen a szüleimmel élek és a testvéreimmel. Bár néha legszívesebben elköltöznék otthonról jó messzire. Nem a családdal van a baj, nagyon szeretjük egymást, csak én már úgy érzem hogy dolgoznom kéne. Valami azt súgja, hogy keljek fel és dolgozzak már valamit, és ne lógjak folyton a szüleim nyakán! Nagyon idegesít, hogy folyton függök tőlük! :S

Nekik is rossz anyagilag, nekem meg lelkileg, hogy feleslegesen tartanak el. Ha lenne a családon kívül valami más biztos támasz az életemben, talán lenyugodnék.

2010. máj. 9. 10:10
 22/26 A kérdező kommentje:

ők mindig azt mondják:"Jaj, kislányom neked csak az a dolgod, hogy tanuljál! Nem kell semmi mást csinálnod!"

Na ettől ki tudok akadni. Ti nem akadtok ki ettől néha?

:S

2010. máj. 9. 10:12
 23/26 anonim válasza:
hiszen a gyerekeknek ez a dolga.. gondolj bele mit dolgoznál 17-évesen?? ha találnál is valamit abból magad nem tudnád eltartani.. ráérsz dolgozni suli után, ezért jó gyereknek lenni:)) ne rontsd el csak élvezd!! nekem sincs barátom egy éve és szeretnék választ kapni arra a kérdésre hogy hol vannak normális pasik. de szerintem mindehol, csak nem vesszük észre, vagy csak elmegy melletted az utcán, bármikor találkozhatsz egyel, addig is legyél a barátnőiddel és bárki mondja a diszkó hülyeség.. :) és hogy lenne már gáz hogy még nem feküdtél le senkivel?? ugyanmár.. 17L
2010. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szilvasbuktat mert azt szeretem!


Nade telleg neked ebben a korban csak az a dolgod, hogy magadat fejleszd, mind szellemi mind fizikalis teren (tanulas ,sport, olvasas, muveszetek, stb). Majd ha nagy leszel meg erted, most csak hidd el, a szuleid is tudjak, hogy mi a jo neked ;)

2011. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
amugy enis igy voltam a te korodban csak en most 19 eves vagyok + fiu, de mar messze maskepp gondolkodok mint 17 evesen, szal ne mind aggodj
2011. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Mit tegyél gyere hozzám :D biztos jóbarátok leszünk :)

19/F Szűz és Singli :P

2012. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!