Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és az a problémám, hogy nem merem vállani a smink nélküli arcomat azok előtt a fiúk, férfiak előtt, akik vagy a barátom vagy csak úgy tetszenek.

Nem vagyok ronda nélküle, csak olyan átlagos. Nagy a különbség a sminkelt és az anélküli arcom közt. Tudom,h ez nevetséges problémának tűnik, de ha elmondanátok a véleményeteket, nagyon örülnék neki.


2010. ápr. 30. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Véleményt? Hülye vagy. :) Ha mutatsz képe, bővebben is kifejtem. :):):)
2010. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj a barátnőmet én sminkel és smink nélkül is ugyanolyan szépnek látom. Persze ő is festi magát de csak diszkréten. szerintem ha valaki nem elégszik meg magával úgy ha nincs ki sminkelve akkor az már eleve nem jó.


Vagy csak utálsz átlagos lenni, és feltűnési viszketegséged van??


De a smink max eltünteti a pattanások után maradt hegeket, vagy jobban kiemeli a szemedet. 26/f

2010. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten nem szeretem a sminkelt arcot sztem kur.vás... már bocs... sztem egy nő akkor szép ha reggel felkel az ágyból és aszt mondod gyönyörű! nem akkor mikor kifestve megy valami bulira és már a fénybe villog visszafele a smink róla... sztem szed le és térj észhez!
2010. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akinek smink nélkül tetszel, az szeret igazán.
2010. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyik előző kommentelővel értek egyet:

"Az aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, mégha össze is gyűrte az ágy."

Szerintem fölösleges ezeket a sminkeket erőltetni. Esetleg különleges alkalmakkor egy kis alapozó, vagy max egy kevés, szolid rúzs, de nem kell egy egész vödörrel az ember fejére önteni.

Kedves Kérdező, a véleményem tömören annyi, hogy ha mindig a smink mögé rejtőzöl, akkor leélheted így az életedet, ami hosszú távon szerintem nem egészséges. Vagy most változtathatsz, leszokhatsz ezekről a cicomákról, és akkor soha többet nem fogsz senkinek csalódást okozni az miatt, hogy esetleg nem ugyanúgy nézel ki sminkelten mint smink nélkül. Utóbbi szerintem sokkal jobb és igazságosabb a partnerjelöltekkel is. Gondolj csak bele, veszel egy doboz bonbont, ami kívülről szép, beleharapsz, és rájössz, hogy tulajdonképpen nem rosz az íze, de nem a te ízlésed... És itt igazából arra is céloznék, hogy fontos a külső, de nem minden. Lehet, hogy kicsit bunkónak hangzom, de te kérted...

2010. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:))Nem vagy bunkó!
2010. máj. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!