Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek ha minden nap sírok?

Figyelt kérdés

F.


nem ő miatta.


2016. nov. 30. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Én már rég elmondtam volna. Nem is értem, miért vagy együtt egy olyan emberrel, akivel nem tudod megbeszélni a lelki bánatod, bajaid? Mi értelme van az ilyen kapcsolatoknak? Sose fogom megérteni. Pont az lenne a lényege a párkapcsolatnak, hogy lelki és testi támaszt nyújtsanak egymásnak a felek. Csak arra nem használjátok a párkapcsolatot, amire való.
2016. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Persze, mondd el neki!

Legyen az akár öröm, vagy bánat, mindegy, az a fontos, hogy mindent meg tudjatok beszélni.

2016. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. Nálam is elmúlt. Most már azt kell elmondanom, hogy nem vagyok rá képes.
2016. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
84%
Igen. Elvileg párkapcsolatban vagytok,ahol mindent meg lehet beszélni szégyenérzet nélkül. Az mondjuk már nagyobb kérdés,hogy miért sírsz minden nap.
2016. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
i cri evritiem
2016. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előttem már mindent elmondtak, ő az az ember, akiben maximálisan megbízhatsz, nem véletlenül lett a párod.

Ezt egyébként nőként mondom. Nagy megtiszteltetésnek érezném, ha a barátom ezt is megosztaná velem.

2016. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!