Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy agyontakti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy agyontaktikázta az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel ismerkedem, de hihetetlen mértékben taktikázik és annyira átlátok ezen a szitán, hogy már kiábrándító és már nincs is kedvem ehhez az egészhez. Előfordult veletek már ilyen?
2016. nov. 30. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Miket csinál?
2016. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Játssza az elérhetetlent meg a hú de nagyon fontos vagyok, nem érek rá neked válaszolni dolgok.. már most unalmas.
2016. nov. 30. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen, eléggé úgy tűnt, hogy vaj van a pasi füle mögött, inkább hagytam a dolgot.
2016. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ezen jót röhögtem:D:D. Ne haragudj(remélem nem hallatszott ki).

Kedves kérdező, ne női logikával gondolkodj! Egy férfinak teljesen másképp jár az agya. Arra nem gondoltál, hogy esetleg tényleg nem ér rá?! Miért kell rögtön rosszra gondolni? Komolyan nem értem.

Én legalábbis ha tetszik egy nő, akkor keresem a társaságát, ha nem tetszik ,akkor meg nem. Ha azt mondom, hogy elfoglalt vagyok, akkor tényleg nem érek rá. Ha nem rögtön válaszolok az üzenetére, akkor tényleg még nem olvastam el(mondjuk nekem nincs okostelefonom meg semmi ilyen biszb*sz), na mindegy, ilyen egyszerű az egész. A szóban forgó férfi sztem nem "taktikázik" csak szimplán nem ér rá,van élete, vagy egész egyszerűen nem jössz be neki, ez a nagy helyzet.

2016. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már csak egy kérdés maradt? Miért nem vágtad még ki eddig?
2016. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

szerintem ez nem taktika.

amit írsz az inkább időhiány,vagy más reagálási szint üzire,vagy alacsony érdeklődési szint.

bármilyen furcsa férfiak nem lógnak egész nap a neten,vagy trécselnek online.

a bu-zik lehet hogy igen,de a férfiak nem.

2016. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem taktikázás :) Ez azt jelenti nem vagy elég jó, mármint neki. Hány éves vagy?
2016. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!