Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Lehet semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pitty1111 kérdése:

Ez mit jelent? Lehet semmit, de akkor miért van ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

In Medias Res. Nos, van egy csaj, sokat beszélgetek vele, de a távolság miatt csak facen tudunk kommunikálni. Na szóval, sokszor van az, hogy írok neki, néha kell egy kis idő amíg válaszol, de néha mikor megnézem, hogy látta e már, pont akkor nézi meg.Lehet olyan, hogy azokban a pillanatokban egymásra gondolunk?

Normális válaszokat szeretnék, és igen, van időm ezeken is gondolkodni. :) Köszi a válaszokat előre is. :)


2016. dec. 1. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak véletlen
2016. dec. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sorsi31 válasza:
Nos,nálunk is ez a helyzet,csak mi viberen beszélünk és én vagyok a csaj :-) :-)...de van ilyen én hiszek benne,működik a telepátia és mégvalami,amit csak ti éreztek..de azt tudd mi néha azért nézzük meg később,h.picit várakoztassunk,h.ne h.már..:-) :-)
2016. dec. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"én hiszek benne,működik a telepátia és mégvalami,amit csak ti éreztek"


Nyilván...Szerintem akkor a telekinézis is müködik. Probálj meg a gondolataiddal mozgatni egy tárgyat, tuti sikerül.

Kérdező, a válasz meg az lenne, hogy mivel állandóan azt lesed, hogy csaj ir e, vagy megzéte e amit vernyogsz neki, ezért a nayg számok törvénye alapján mindíg lesz olyan eset, amikor épp akkor nézi meg, amikor te mereszted a szemed a csetablakra

2016. dec. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!