Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakivel olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel olyan, hogy a szex miatt ment tönkre a kapcsolata vagy házassága?

Figyelt kérdés
Például idővel más lett a szexuális igénye, megszűnt az intimitás stb.
2016. dec. 1. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen. A paromnak elegge kicsi volt, es szexelni sem igazan volt hajlando. Szerjnte havi 1 eleg, es hagyjam a hulyesegeimmel. Hagytam is!
2016. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Körülöttem, a válások több mint fele, a különböző szexuális igények miatt történt.
2016. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a pasimnak kb könyörögnöm kellett, hogy kéthetente egyszer legyen szex. Elég hamar meguntam.
2016. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%

Igen,Sajnos én is most szakitottam emiatt. Kerülgettük egymást mint két jó testvér. Ez bizony kevés. Kifogás volt bőven !

Te N v F ? Kor ?

2016. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
3-as. Micsoda mázlista vagy! :) Hogy én nem tudok egy ilyen férfit kifogni! Nekem nincs igényem a heti több együttléthez,úgyhogy nekem tökéletes lenne két hetente! :D
2016. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
A válások 99% ez miatt megy tönkre
2016. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

ma 14:24

Szerintem rengeteg ilyen férfi van, ne aggódj :D az előző exem is ilyen volt, a barátnőim pasijai/exei többsége is.... Alig hiszem el, hogy létezik olyan pasi (a barátom) aki kivánja legalább 2-3-szor naponta.

2016. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!