Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen huszonéves lányról?

Figyelt kérdés
Aki heti 1-2-szer kitesz magáról egy- egy szelfit csak úgy, ok nélkül?
2016. okt. 5. 11:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van egy ilyen ismerősöm és olyan sokan kedvelik a képeit, én pedig sosem szoktam ilyet csinálni, de nincs túl sok önbizalmam és arra gondoltam, ha tennék ki én is, jobban érezném magam. De nem akarok magamutogatónak látszani.
2016. okt. 5. 11:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebből az égvilágon SEMMIT nem lehet megtudni az illetőről.
2016. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy unatkozik, kattintgatja a kis telefonját, jé, ez a kép de jól sikerült, kiteszem. Aztán három nappal később ismétlődik ugyanez.

Vagy nem gondolnék semmit sem.

2016. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit gondolnék?!Semmit..magán ügye h mikor tesz ki képet..miért kell szerinted okkal képet kirakni?!Énse okkal teszek ki bakker!Ne unatkozzz már ennyire
2016. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, de az biztos, hogy rettentő szeretet hiányos. Azok posztolgatnak szelfit, akik figyelemre vágynak, mert nem kapják meg senkitől. Együtt érzek vele.
2016. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

#1

Na igen, pont arról írsz te is, amiről beszélek. Te is figyelem hiányos vagy, nincs önbizalmad, mert senki se érezteti veled, hogy értékes vagy, ezért választod az egód kielégítésének ezt a módját, ami valójában nem is valódi kielégülés az egód számára, csak elnyomja egy rövid ideig a fájdalmat, amit ezzel kapcsolatban érzel. Szerintem ne tedd... Több hátránya is van. Egyrészt ez egy függőség is, másrészt nem válik hasznodra, ha kiteregeted képet útján a magánéleted. Inkább találj egy hobbit vagy beszélgess valakivel, annak több értelme van, mint a facebookos nem létező életedet építgetésének.

2016. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
hogy tizenkettő egytucat
2016. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nem ettől kéne jól érezze magát sem ő sem te, sem senki más.
2016. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem árt vele senkinek. Ha neki ez a tevékenység örömet okoz, akkor tegye nyugodtan.
2016. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A közösségi média erre való, és tehetsz ki ilyen képeket. Aki elítél ezért vagy beszól az simán rosszindulatú. Naponta millió ember tesz így, és a lányok többségének imponál ha egy-két olyan srác is lájkolja a képet aki nekik is bejönne. Nincs ezzel baj, huszonévesen tedd ezt inkább mint 40-50 évesen.
2016. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!