Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 fura kérdés a női viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 fura kérdés a női viselkedésről, szerintetek?

Figyelt kérdés

- Fura képzelgés egy lánytól, hogy kicsi lesz és összegömbölyödik a fekvő barátja mellkasán, aki mint valami doromboló cicust, becézgeti és cirógatja?


- Könnyebben szakítanak egy csúnya, vagy egy szegény férfivel ha megromlott a kapcsolat, mint egy nagyon helyessel vagy egy gazdaggal, tekintve hogy a csúnya és a szegény mellett még reménnyel kecsegtet hogy lehetne jobb is, míg a nagyon helyes és a gazdag után opciós hogy csak rosszabb f@$złja lesz már az embernek?


- Elképzelhető hogy valaki úgy jár, vagy esetleg járt is már valaki úgy hogy azt hitte rossz a kapcsolata, vagy hogy rossz a szex, mert nem volt összehasonlítási alapja, de amikor mással jött össze, rájött hogy az &zär, és az előzőnél jó kapcsolata volt és a szex is jó volt?


2016. dec. 1. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

1 szerintem nem fura (én animés lány vagyok szóval nem , nekem az nem fura.inkább aranyos)

2 emberfüggő. helyzetfüggő

3 persze lehetséges én is voltam már így


22L

2016. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

1. Szerintem ez olyan kis "szerelmes elkalandozás". Sokszor szó szerint összevarrná magát az ember azzal, akit nagyon szeret. Nincs ezzel gond. Aranyos.


2. Egyértelműen könnyebben szakítanak a csóróbb, csúnyább sráccal, mint a jóképű, tehetős, népszerű pasassal.


3. Mindkét exbarátnőm rájött. Utólag még próbálkoztak azzal, hogy visszakönyörgik magukat, meg hogy milyen csúnya baklövést követtek el, és megesik rajtuk a szívem. Elküldtem őket a redvába. Utána kezdődött a hazugságterjesztés, meg a besározás című műsor. Élveztem. :)

2016. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Csak a másodikra válaszolnék

Igen...sokkal több sírást hallani nőktől egy olyan pasi után, akinek van pénze és tehetős, de szakított és ezzel általában hencegnek mint, aki átlagos vagy alatti anyagiakkal rendelkezik. Ugyanez szépben és csúnyában is. A nők már csak ilyenek.

Ja a kedvencem: "az ex pasim gazdag volt... de szakítottam vele, meg amúgy sem vagyok anyagias" az ilyen nők óriási önellentmondásban élnek, csak szeretnék magukat jó színben feltüntetni.

2016. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

1-nem annyira fura.

2-En jobb szeretem a kevesbe helyes pasikat meg akik szegenyebbek. Van bennuk vmi bajossag vmi ellenallhatatlsnul vonzo. Ha szeretek vkit,akkor mar nem tudok esszeruen donteni es ragaszkodom hozza. Megprobalom megjavitani a kapcsolatunkat,barmennyi energiamba kerul.

3-Az elso pasimmsl volt ilyen. Inkabb vele kellett volna jarnom meg eveket,mintsem a 2. Pasimmal. De mar mindketton tul vagyok.

2016. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!