Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon csúnya vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csúnya vagyok akkor hogy szerezzek barátnőd? Valami tanács vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 00:26
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
76%
Veled nem csak az a baj, hogy ronda vagy, de rohadt buta is.
2010. máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
...
2010. máj. 1. 00:51
 23/52 anonim válasza:
52%
Vannak akik ilyenkor hogy rákapnak az ilyen témákr én is csak azért mert láttam hogy milyen sokan irtok...
2010. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
51%
sztem keresgélj a kukába:)
2010. máj. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom azokhoz akik azt mondják nem a külsőd miatt nem kellesz a csajoknak. A megnyilvánulásaid alapján primitív vagy. Bocsi, de ez a véleményem...
2010. máj. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
92%

"Ha nagyon csúnya vagyok akkor hogy szerezzek barátnőd?"


Ha sok pénzed van, nem probléma a csúnyaság. A nőket kevésbé érdekli a pofád, mint a pénztárcád. Járj közgázra vagy műszakira (vill. mérnök, informatika, gépész) és aztán keress sok pénzt.

2010. máj. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
83%

26/N vagyok. Eletem legnagyobb szerelme nem volt epp a toppon kulsoleg, kisse csunyacska volt, es amikor eloszor talalkoztunk, meg kisse budos is volt. Szerintem atlagos lany vagyok, sokan tartanak helyesnek, szepnek, es mindig volt korulottem valami udvarlofele :).

Viszont en halalosan belezugtam abba a fiuba, senki mas nem kellett, tobb honapomba telt, mire megszereztem magamnak :) szakitottunk, de miattam, mert hosszu idore kulfoldre kellett mennem. DE imadtam, es nekem o volt a legszebb.

Nem a kulson mulik a dolog. Hanem a kisugarzason, hogy meglegyen benned az a plusz, amitol mindenki eldobja az agyat. Ha onbizalomhianyos vagy, menj be egy konyvesboltba es szerezz be par onbizalomtreningelo konyvet, neha nagyon hasznosak tudnak lenni.

En a netes ismerkedest nem javaslom annyira, inkabb megis szemelyesen kellene beprobalkoznod. Sok sikert

2010. máj. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a chat.hu-t.Én is ott ismerkedek,igaz pár évvel kisebb vok,és csaj.Na de ezzel azt akartam mondani hogy ott ismerkedj,vagy a talalka.hu-n.Esetleg myviprandi..
2010. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lekésve semmiről, 17 éves vagy, előtted még az élet. Amúgy talán egy kis külső javítást próbáltál? Ha nagyon csúnya az arcod növeszd meg picit a hajad ( 4-5 cm-re, ne nagyobbra), ez elveszi az arcodról a figyelmet. Kiálló fülekre is a hosszú haj a jó. Pattanásos bőr: menj kozmetikushoz vagy vegyél krémet rá, dagadt vagy:fogyókúra, vékony vagy: hízz.. Így látatlanba télleg nem lehet megmondani, amúgy lehet,hogy rossz körökbe keresgélsz... A mostani barátom ismerem már 3 éve látásból, akkor aztmondtam, ha megkéne csókolnom elhánynám magam. Akkor utána nem is igen láttam, sose beszéltem addig vele egy szót se... Aztán elmentünk buliba egyik haverjával, ő is ottvolt,felvett msnre,taliztunk és mostmár 7 hónapja boldog kapcsolatom van vele. Szóval nem mindig a külsőségekre kell menni.

19/L

2010. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tartalak primitívnek.

Néha én is felhúzom magam ezeken a nyomorék válaszolókon.

Különben ne depizz, ismerkedj neten :) Ha akarsz írhatsz nekem is, szívesen beszélgetek.

Én sem vagyok valami szép, nincs sok barátom, nincs kivel dumálgassak.. Kicsit magányos vagyok.


15/L

2010. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!