Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon csúnya vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csúnya vagyok akkor hogy szerezzek barátnőd? Valami tanács vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 00:26
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
64%
Olyat keress, aki veled egy szinten van.
2010. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Nem tartjátok primitívnek? Ő írta el a kérdést, amire az egyik válaszoló reagált, de az sem esett le neki, csak támadott rögtön.
2010. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
aki mondta h. szivesen beszélgetne msnen neki üzenem h. írja meg privibe az msnét ha gondolja ... kösz iaz értelmes válaszokat
2010. máj. 1. 14:09
 34/52 anonim ***** válasza:

Háát.Most csak te látod magad csúnyának,vagy mások mondták rád?Vagy mindkettő?

Majd csak találsz egy brátnőt magadnak...

Ja és ez tulajdonképpen hogy kezdődött...?Vagy írd meg az msn címed,és ott beszélgethetünk..

15/L

2010. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj sehol! És ez szól az összes ronda nőnek is. számukra kikell alakítani egy weboldalt, ahol egymás közül válogathatnak.
2010. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
55%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ne haragudj, a 11 éves unokaöcsém csicska gyerekezte le a 4 éves keresztlányomat, amikor nem pakolta el a játékait :D A srác, aki beszólt neked viccelt, te pedig kötekedésnek vetted, és képes voltál fenyegetésnek venni a terhes hím zsiráffal való lecsapást :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Szétröhögtem magam :DDDDDDDDDDDDDDD Hát ezért nincs barátnőd :DDDDDDDDDDDD

2010. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
55%

Az egy dolog ha valaki csúnyább, de mivel a "csicska" szót használod, a stílusodra lehet következtetni.

Gyerek vagy még és ne akarj nagyfiú lenni, tudod ez a hangosan ordibáló majom kategória.

2010. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
61%
lehagytam. 21/F
2010. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
55%
inkább te maradj a wowozásnál... a társadalmunk érdekében ne szaporisd a selejtes génjeidet.. nem kell neked barátnő...max az a felfujhatós fajta.
2010. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

:D:D

ismernél nem ezt mondanád, de mind1

2010. máj. 5. 23:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!